Andersena II - dobre pod inwestycje

Pod wynajem

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Andersena, oferowane bezpośrednio przez P.B. Stolmar sp.j.

Ząbki, ul. Andersena 45
Ceny od: 8 200 zł/m2
Andersena II - dobre pod inwestycje

1 zdjęcie

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
64U
33,42 m²
1
76U
33,42 m²
2

Opis Inwestycji

Osiedle ANDERSENA II to budynek mający wysokość 5 pięter. Powstaje on w spokojnej części Ząbek przy ul. Andersena 45 tuż przy lesie. Lokalizacja osiedla zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się: sklepy, aptekę, przedszkola, szkoły podstawowe (w drugiej części ulicy Andersena realizowana jest nowa szkoła), przystanki autobusowe linii 199 i 345 oraz komunikacji miejskiej dowożącej do stacji PKP Ząbki, a stąd już tylko 5-7 minut do Warszawy. Szybki wyjazd na trasę nr 631, czyli ul. Żołnierską.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy.

I etap przedsięwzięcia zawiera 55 mieszkań dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych dostępnych w metrażach od 50 m2 do 77 m2 z przestronnymi balkonami. Komfort wszystkich mieszkań podnoszą windy zjeżdżające bezpośrednio do hali garażowej z miejscami postojowymi. Etap I został już oddany do użytkowania i wszystkie mieszkania w nim zostały sprzedane.

II etap to 68 lokali mieszkalnych w metrażach od 35 m2 do 77 m2 z balkonami i miejscami postojowymi na poziomie -1 budynku. Znajdują się tu mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz lokale użytkowe z funkcją mieszkalną i przynależne do nich komórki, które rekomendujemy pod inwestycje. Oddanie II etapu do użytkowania planujemy na 31.08.2020r.

W budynku, od strony ulicy Andersena znajdują się lokale użytkowe, które mogą ułatwić mieszkańcom dostęp do różnego rodzaju usług.

To co wyróżnia naszą inwestycję to stworzenie patio – wewnętrznego dziedzińca, na którym zaprojektowano miejsce wypoczynku, a także rekreacji. Wszystko to w otoczeniu pięknej roślinności i małej architektury.

Inwestycja Andersena II - dobre pod inwestycje znajduje się w Ząbkach, ul. Andersena 45 (0.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez P.B. Stolmar sp.j.

Inwestycja Andersena II - dobre pod inwestycje została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje w sprzedaży 2 nowe lokale użytkowe o powierzchni 33 metrów kwadratowych, w cenie od 8 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli P.B. Stolmar sp.j. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
33 m².
Ceny lokali użytkowych:
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 200 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pułaskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Mała Akademia Odkrywcy w odległości 310 m, PUBLICZNE PRZEDSZKOLE ZOZOLAND w odległości 390 m, Niepubliczne Przedszkole Akademia Odkrywcy w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Na Powstańców" w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Mój Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje w odległości 320 m znajduje się Body Fan Fitness Club.

Data publikacji: 16.01.2020
Data aktualizacji: 08.12.2021
P.B. Stolmar sp.j. logo

P.B. Stolmar sp.j.

Adres biura sprzedaży:

ul. Powstańców 27 (wejście od ul. Maczka) 05-091 Ząbki

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: