Andersena II - dobre pod inwestycje

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Andersena, oferowane bezpośrednio przez

P.B. Stolmar sp.j.

Ząbki, ul. Andersena 45

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Andersena II - dobre pod inwestycje

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle ANDERSENA II to budynek mający wysokość 5 pięter. Powstaje on w spokojnej części Ząbek przy ul. Andersena 45 tuż przy lesie. Lokalizacja osiedla zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się: sklepy, aptekę, przedszkola, szkoły podstawowe (w drugiej części ulicy Andersena realizowana jest nowa szkoła), przystanki autobusowe linii 199 i 345 oraz komunikacji miejskiej dowożącej do stacji PKP Ząbki, a stąd już tylko 5-7 minut do Warszawy. Szybki wyjazd na trasę nr 631, czyli ul. Żołnierską.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy.

I etap przedsięwzięcia zawiera 55 mieszkań dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych dostępnych w metrażach od 50 m2 do 77 m2 z przestronnymi balkonami. Komfort wszystkich mieszkań podnoszą windy zjeżdżające bezpośrednio do hali garażowej z miejscami postojowymi. Etap I został już oddany do użytkowania i wszystkie mieszkania w nim zostały sprzedane.

II etap to 68 lokali mieszkalnych w metrażach od 35 m2 do 77 m2 z balkonami i miejscami postojowymi na poziomie -1 budynku. Znajdują się tu mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz lokale użytkowe z funkcją mieszkalną i przynależne do nich komórki, które rekomendujemy pod inwestycje. Oddanie II etapu do użytkowania planujemy na 31.08.2020r.

W budynku, od strony ulicy Andersena znajdują się lokale użytkowe, które mogą ułatwić mieszkańcom dostęp do różnego rodzaju usług.

To co wyróżnia naszą inwestycję to stworzenie patio – wewnętrznego dziedzińca, na którym zaprojektowano miejsce wypoczynku, a także rekreacji. Wszystko to w otoczeniu pięknej roślinności i małej architektury.

Inwestycja Andersena II - dobre pod inwestycje znajduje się w Ząbkach, ul. Andersena 45 (0.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez P.B. Stolmar sp.j.

Inwestycja Andersena II - dobre pod inwestycje została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli P.B. Stolmar sp.j. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje?

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1416 metrów od inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielonka Bankowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Baśniowa Akademia Andersena w odległości 164 m, Publiczne Przedszkole "Zozoland" w odległości 393 m, szkoła w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxamed w odległości 343 m, NZOZ "Na Powstańców" w odległości 385 m, Alab Laboratoria. Punkt pobrań w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 39 m znajduje się Żabka, w odległości 225 m znajduje się Stokrotka Express, w odległości 231 m znajduje się Skylab Fitness.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Andersena II - dobre pod inwestycje w odległości 638 m znajduje się boisko / kort, w odległości 638 m znajduje się boisko / kort, w odległości 653 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.01.2020
Data aktualizacji: 04.02.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: