Andersena I - lokale usługowe

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.B. Stolmar sp.j.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Andersena I - lokale usługowe dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U01
116,72 m²
Parter

Opis Inwestycji

W ramach inwestycji "Andersena" powstaje położony w otoczeniu zieleni w spokojnej części Ząbek budynek wielorodzinny. Atrakcyjnie zaprojektowany z szerokim zakresem metraży mieszkań, świetnie doświetlony (większość lokali z ekspozycją południową lub dwustronne), o praktycznym rozkładzie pomieszczeń. Rozsądne odległości od sąsiednich budynków dają poczucie prywatności, co jest bardzo ważne przy wyborze mieszkania. Rozplanowanie zagospodarowania terenu nadaje tej okolicy charakter lokalnego centrum Ząbek

Inwestycja Andersena I - lokale usługowe znajduje się w Ząbkach, ul. Andersena 12 (0.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.B. Stolmar sp.j..

Inwestycja Andersena I - lokale usługowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Andersena I - lokale usługowe pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 117 metrów kwadratowych.

Deweloper P.B. Stolmar sp.j. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 117 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Andersena I - lokale usługowe

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Andersena I - lokale usługowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Andersena I - lokale usługowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zieleniecka 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Andersena I - lokale usługowe znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika w odległości 370 m, Publiczne Przedszkole "Jagódka ABC" w odległości 450 m, Przedszkole Niepubliczne SMYK w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Andersena I - lokale usługowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LeczyMed w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Andersena I - lokale usługowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Conieco - nie tylko pierogi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Andersena I - lokale usługowe w odległości 350 m znajduje się FitPlace Ząbki.

Data publikacji: 06.09.2019

Data aktualizacji: 05.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie