Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Południowa, oferowane bezpośrednio przez

Pajo Sp. z o.o.

poznański, Plewiska, ul. Południowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 232 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III

5 zdjęć

Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III
Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III
Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III
Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Brzozowy Gaj to nowa inwestycja wielomieszkaniowa w Plewiskach.

Inwestycja obejmująca 850 mieszkań znajdujących się w 24 budynkach 3 i 4 kondygnacyjnych. Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom przyszłych Klientów oferujemy mieszkania 1, 2 i 3-pokojowe o powierzchni od 21m2 do 67m2. Dla każdego mieszkania przewidziane są miejsca postojowe. Wszystkie mieszkania spełniają wymogi programu MDM.

Inwestycja Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III znajduje się w Plewiskach, ul. Południowa (0.5 km od Poznania), została zrealizowana przez Pajo Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Pajo Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Plewiska to miejscowość powiatu poznańskiego, która usytuowana jest przy zachodniej granicy miasta Poznań. Plewiska należą do gminy Komorniki i oddalone są od centrum Poznania o zaledwie 12 km. W Plewiskach zamieszkuje prawie 9,5 tys. osób. Do większych osiedli mieszkaniowych należą: Aniołowo, Zielarskie i Pogodne, a niską zabudowę tworzą wolnostojące lub bliźniacze domy jednorodzinne oraz nowe budynki szeregowe. W środkowej części miejscowości zlokalizowany jest zespół dworsko-parkowy należący do Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz firmy Herbapol. Nowoczesnym kompleksem obiektów handlowo-usługowych jest Nowy Rynek, zaś miejsca rozrywki to: Dom Kultury Remiza, biblioteka, stadion piłkarski, a także restauracje, hotele i pensjonaty. Z Plewisk do Poznania kursują autobusy poznańskiej komunikacji miejskiej (2 linie), tramwaje (4 linie) oraz pociągi PKP Junikowo. Południowym krańcem miejscowości przebiega autostrada A2, a w pobliżu zachodniej granicy znajduje się droga ekspresowa S11.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III?

Przy południowym krańcu Plewisk znajduje się autostrada A2, która przebiega przez centralne obszary kraju – w tym miasto Poznań. W pobliżu zachodniej granicy miejscowości biegnie natomiast droga ekspresowa S11 (Koszalin – Pyrzowice), której fragment stanowi Zachodnią Obwodnicę Poznania. W północno-wschodniej części Plewisk zlokalizowana jest stacja kolejowa Poznań-Junikowo, a w odległości ok. 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Z Plewisk do Poznania oraz do okolicznych miejscowości kursują autobusy i tramwaje poznańskiej komunikacji miejskiej (6 połączeń), a także pociągi PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 887 metrów od inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Junikowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Talenciaki w odległości 139 m, Tęczowe kredki w odległości 517 m, Cztery Pory Roku w odległości 702 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: O-Dent w odległości 175 m, Twój stomatolog w odległości 502 m, Madent w odległości 739 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Jogi, w odległości 638 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III w odległości 708 m znajduje się boisko / kort, w odległości 722 m znajduje się boisko / kort, w odległości 745 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 19.05.2016
Data aktualizacji: 24.11.2022

Pozostałe oferty

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: