Jana Kazimierza 12

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jana Kazimierza, oferowane bezpośrednio przez Strus Development Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Jana Kazimierza 12

9 zdjęć

Jana Kazimierza 12
Jana Kazimierza 12
Jana Kazimierza 12
Jana Kazimierza 12

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

NOWE LOKALE USŁUGOWE W ZASIĘGU CENTRUM MIASTA

Budowane w sercu Woli osiedle łączy w sobie cechy wyróżniające miejsce, w którym żyje się komfortowo. Bliskość centrum miasta, bezpośredni dostęp do punktów handlowych i sąsiedztwo terenów zielonych sprawiają, że lokalizacja zyskuje uniwersalny charakter. Powstaje tu niemal 300 mieszkań o zróżnicowanych układach, o powierzchni od 32 do ponad 100 m². Na parterze budynku, wzdłuż ul. Jana Kazimierza, powstaną lokale usługowe. Cały kompleks, utrzymany w stonowanej, nowoczesnej stylistyce, dopełni okalająca budynek zieleń oraz plac zabaw.

INFORMACJE

Powierzchnie mieszkań: od 32 m² do 107 m²

Wysokość zabudowy: od VI do IX pięter

Liczba klatek: 11

Liczba lokali na kondygnacji: od 1 do 4

Liczba lokali mieszkalnych łącznie: 292

Balkon/loggia: bez dodatkowych opłat, tarasy na piętrach I, VII, IX

Parking: podziemna, dwukondygnacyjna hala garażowa

Pomieszczenia gospodarcze: na poziomie garażu o pow. 2,4 m² – 11m²

Lokale usługowe na terenie inwestycji: na parterze

Inwestycja Jana Kazimierza 12 znajduje się na Odolanach, ul. Jana Kazimierza 12 (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Strus Development Sp. z o.o.

Inwestycja Jana Kazimierza 12 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Jana Kazimierza 12 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Strus Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 6 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 10 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Wola jest dzielnicą z potencjałem, który dostrzegli zarówno inwestorzy, jak i mieszkańcy stolicy. Dynamiczny rozwój widoczny jest dzięki powstającym tu nowym kompleksom mieszkaniowym oraz inwestycjom w lokalną infrastrukturę. Ścisłe centrum miasta, oddalone zaledwie o 3,5 km, połączone jest z Wolą nowooddaną arterią ze ścieżkami rowerowymi. Dogodną komunikację z innymi dzielnicami zapewnia sieć miejskich autobusów i tramwajów oraz wciąż rozbudowywana II linia metra. KOMUNIKACJA Tramwaj: przystanek Reduta Wolska 550 m Autobus: przystanek Ordona 350 m, przystanek Reduta Wolska 550 m II linia metra: przystanek Moczydło 1,5 km, przystanek Rondo Daszyńskiego 2 km PKP: stacja Warszawa Zachodnia 2 km

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jana Kazimierza 12?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jana Kazimierza 12 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Jana Kazimierza 12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ordona 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jana Kazimierza 12 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jana Kazimierza 12 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Medyczne Studium Zawodowe w odległości 170 m, Niepubliczne Przedszkole Zaczarowane Motylki w odległości 190 m, DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BIG LITTLE THINGS w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jana Kazimierza 12 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Marusza - Akademia rzeźbienia twarzy w odległości 240 m, Klinika okulistyczna - Dr Nowosielska w odległości 260 m, Centrum medyczne Medi Partner w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jana Kazimierza 12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Biedronka, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Smacznego Warszawo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jana Kazimierza 12 w odległości 90 m znajduje się Basen, w odległości 160 m znajduje się Fitness24seven, w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 22.09.2016
Data aktualizacji: 01.07.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: