Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Osiedlowa, oferowane bezpośrednio przez Strus Development Sp. z o.o.

piaseczyński, Józefosław, ul. Osiedlowa 53

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53

7 zdjęć

Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53
Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53
Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53
Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Słoneczny Sad
  od: 5 535 zł/m2

  Osiedle Słoneczny Sad

  Dream Home Sp. z o.o.

  Dom Józefosław, piaseczyński
  ul. Geodetów 11
  1.3 km od Warszawy
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 146-215 m2
  • Domów: 3
  • Pokoje: 5
 • Kabacka Przystań Gardens 2
  od: 8 435 zł/m2

  Kabacka Przystań Gardens 2

  JDM Deweloper Sp. z o.o.

  Dom Józefosław, piaseczyński
  ul. Działkowa 93
  0.3 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 94 m2
  • Domów: 16
  • Pokoje: 4

Opis Inwestycji

cena od 3 665 zł/m²

DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ.

Inwestycja położona jest na granicy z Warszawą w zacisznej okolicy, w pobliżu Lasu Kabackiego. Domy zbudowane zostały zgodnie z zasadami nowoczesnej architektury i przy zastosowaniu materiałów wysokiej jakości. Jasną elewację budynków dopełniają elementy wykonane z drewna, a także szary klinkier, stal nierdzewna, drewniane okna z bezpieczną szybą i okuciem, oraz drzwi antywłamaniowe w kolorze złotego dębu. Segmenty zostały wyposażone w piece CO z kolektorami słonecznymi oraz posiadają niezależne podłączenie do mediów. Osiedle objęte jest instalacją telewizyjną, telefoniczną i internetową. Z uwagi na bezpieczeństwo mieszkańców wszystkie domy wyposażone są w instalację alarmową i wideofony.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53 znajduje się w Józefosławiu, ul. Osiedlowa 53 (0.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez Strus Development Sp. z o.o.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Strus Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 18 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ogrodowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53 znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczna Eternity w odległości 470 m, Podstawowa Szkoła Międzynarodowa/The International School w odległości 490 m, Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle International School of Warsaw (MIS) w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Ptyś, w odległości 240 m znajduje się Delikatesy Benedyktyńskie, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Osiedlowej 53 w odległości 500 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: