Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Mickiewicza etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Adama Mickiewicza, oferowane bezpośrednio przez

Osiński I Syn Sp. j.

Strzelin, ul. Adama Mickiewicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Mickiewicza etap IOsiedle Mickiewicza etap I

4 zdjęcia

Osiedle Mickiewicza etap I
Osiedle Mickiewicza etap I
Osiedle Mickiewicza etap I
Osiedle Mickiewicza etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 114 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Czteropiętrowy budynek mieszkalny, który powstanie na działkach o powierzchni ok. 5500m2, będzie nowoczesnym wielorodzinnym budynkiem z windami i garażem podziemnym, przyjaznym zarówno ludziom młodym planującym start w aktywne, dorosłe życie, jak i ludziom starszym, ceniącym sobie spokój , w tym również osobom niepełnosprawnym. Budynek zaprojektowany został w nowoczesnych technologiach gwarantujących wysokie parametry energooszczędności oraz wysoki standard wykończenia. Mieszkania będą wykończone w standardzie deweloperskim, na życzenie klienta możliwe jest również wykończenie „pod klucz”. Inwestycja została podzielona na II etapy. Wśród mieszkań przyszli nabywcy znajdą lokale o powierzchni od 27 do 66 m2, o optymalnie dobranych rozkładzie. Projekty poszczególnych mieszkań gwarantują ich funkcjonalność i łatwość aranżacji, dodatkowo do wszystkich mieszkań zaprojektowano duże balkony lub tarasy. Łącznie „ Osiedle Mickiewicza ” oferuje 114 nowoczesnych, wygodnych i przestronnych mieszkań. Na parterze budynku od strony ul. Adama Mickiewicza znajdzie się także 6 lokali usługowych. W pierwszym etapie realizacji powstanie klatka 3 i 4 w których jest łącznie 57 mieszkań oraz 3 lokale usługowe, drugi etap to klatka 1 i 2 z taką samą ilością mieszkań i lokali. Aktualnie w sprzedaży dostępny jest etap pierwszy inwestycji.

W kondygnacji podziemnej, oprócz parkingów, zlokalizowane będą również komórki lokatorskie. Na wewnętrznym dziedzińcu znajdą się miejsca parkingowe dla mieszkańców, a każdą wolną przestrzeń wypełnią trawa, drzewa i krzewy. Lokalizacja budynku, ogrodzenie i zagospodarowanie całego terenu oraz własne zagwarantowane dla każdego mieszkania miejsca parkingowe zapewnią spokój, wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców. Na potrzeby lokali usługowych powstaną wzdłuż ulicy dodatkowe miejsca parkingowe. Zakończenie realizacji I etapu budowy planowane jest najpóźniej wiosną 2022 roku, realizację mieszkań w ramach II etapu przewidujemy zakończyć wiosną 2023 roku.

Inwestycja Osiedle Mickiewicza etap I znajduje się w Strzelinie, ul. Adama Mickiewicza (29 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Osiński I Syn Sp. j.

Inwestycja Osiedle Mickiewicza etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 114 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Osiński I Syn Sp. j. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

W samym centrum Strzelina, przy ul. Adama Mickiewicza, powstaje nowa, wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa. „Osiedle Mickiewicza” to projekt dedykowany klientom ceniącym sobie lokalizację przy spokojnej ulicy w centrum miasta zapewniającą łatwy dostęp do placówek handlowych i usługowych a jednocześnie dającą możliwość odpoczynku w pobliskim parku lub skwerze. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy Aptekę, Ośrodek zdrowia, Bank oraz dworzec PKP i PKS. Dla miłośników aktywnego wypoczynku jest boisko Orlik – to dodatkowe atuty tej lokalizacji.

Województwo dolnośląskie, jedno z 16 województw ze stolicą we Wrocławiu. Zostało utworzone w 1999 roku z ziem poprzednich województw wrocławskiego, legnickiego, jeleniogórskiego, wałbrzyskiego i części leszczyńskiego oraz kaliskiego. Województwo to jest położone na południowym zachodzie kraju, obejmując znaczną część historycznego Śląska (Dolny Śląsk) i wschodnie Łużyce Górne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 317 metrów od inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strzelin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Strzelinie w odległości 240 m, szkoła w odległości 250 m, szkoła w odległości 277 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Strzelińskie Centrum Medyczne w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 106 m znajduje się Stokrotka, w odległości 122 m znajduje się Strefa Fitness, w odległości 138 m znajduje się Hert.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I w odległości 248 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 252 m znajduje się boisko / kort, w odległości 257 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.11.2020
Data aktualizacji: 12.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023