Osiński I Syn Sp. j. logo

Osiński I Syn Sp. j.

Strzelin, ul. Dzierżoniowska 16c
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Usługi Ogólnobudowlane “Osiński i Syn” jako Spółka cywilna powstała w styczniu 1997 w Strzelinie.

W lipcu 2003 r. została przekształcona w Spółkę Jawną.Jesteśmy Firmą  rodzinną, wspólnikami są Tadeusz Osiński, Arkadiusz Osiński i Tadeusz Wojciech Osiński.Od początku istnienia Firma bardzo dynamicznie się rozwija.

Początkowo prowadziliśmy działalność w zakresie usług ogólnobudowlanych, jednak od maja 2001 naszą działalność poszerzyliśmy o handel hurtowy i detaliczny materiałami budowlanymi, otwierając własną Hurtownię Materiałów Budowlanych.

W kwietniu 2002 zostaliśmy akcjonariuszem Grupy PSB, co pozwoliło nam na poszerzenie asortymentu towarów oferowanych w naszej  hurtowni.Naszym celem jest usatysfakcjonowanie i ciągłe wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wszystkich naszych klientów, a także ciągłe doskonalenie współpracy z nimi.

Dokładamy nieustannie wszelkich starań by sprostać wzrastającym wymaganiom Inwestorów.W roku 2005 zostaliśmy uhonorowani tytułem “Gazele Biznesu 2005” , co jeszcze bardziej mobilizuje nas do ciężkiej pracy i ciągłego rozwoju, w dążeniu do zaspokojenia wymagań naszych klientów.Obecnie naszą działalność koncentrujemy na czterech działach:    * CENTRUM HANDLOWEGO    * KOMPLEKSOWE WYKONAWSTWO ROBÓT BUDOWLANYCH    * SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYKOŃCZENIOWYCH    * BUDOWA I SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Osiński I Syn Sp. j. logo
Osiński I Syn Sp. j.
Strzelin, ul. Dzierżoniowska 16c
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: