Osiedle Stara Drukarnia

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOsiedle Stara Drukarnia

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Poziomkowy Las(1.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż legionowski, Józefów, ul. Poziomkowa (2.8 km od Warszawy)
  Osiedle Poziomkowy Las
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 125 - 126 m2
  Liczba pokoi: 5
  Krzysztof W. Kurkowski

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą energooszczędnych domów jednorodzinnych sprzedawanych BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - BEZ PROWIZJI I PCC.Opis budynku:3 budynki w zabudowie bliźniaczej 2 lokalowe oraz 1 budynek wolnostojący jednorodzinnyŁącznie: 7 domów o projektowanych powierzchniach 134.56 m2 wraz z garażami jednostanowiskowymiBudynki oddawane będą w STANIE DEWELOPERSKIMMateriały budowlane:Ściany zewnętrzne - cegła ceramiczna POROTHERM 25 w systemie DRYFIX, pełne deskowanie dachu, dachówka ceramiczna, izolacja termiczna ścian styropianem grafitowym gr. 12 cm, tynki wewnętrzne gipsowe, okna trzyszybowe PCV, brama garażowa z automatykąRozmieszczenie powierzchni:Parter (wysokość 265 cm): przedsionek (2.04 m2), łazienka (4.51 m2), garaż (19.03 m2), kuchnia (6.04 m2), spiżarnia (1.57 m2) salon (29.97 m2).Poddasze (wysokość od 147 cm do 270 cm): hol (6.87 m2), pokój (14 m2), pokój (13.17 m2), sypialnia z garderobą (18.19 m2), łazienka z pralnią (10.51 m2).Media:kanalizacja miejska, woda miejska, gaz miejski, ogrzewanie gazowe.Dodatkowo:wideodomofon, instalacja do rekuperacji, instalacja do fotowoltaiki, podgrzewana podłoga: PARTER - cały, łącznie z GARAŻEM, PODDASZE - łazienka.Otoczenie budynków:Osiedle zamknięte z bramą metalową z automatyką, podjazdy z kostki betonowa, ogródki ogrodzone niską infrastrukturą, zagospodarowane (trawa, krzewy zimno-zielone).Dodatkowe informacje:Inwestycja realizowana zgodnie z ustawą deweloperską. Środki pieniężne klientów wpłacane są na indywidualne rachunki powiernicze prowadzone przez bank współpracujący z Deweloperem.Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie. Pomagamy w uzyskaniu KREDYTU HIPOTECZNEGO.

Inwestycja Osiedle Stara Drukarnia znajduje się w Woli Aleksandra, ul. Wolska 108 (4.2 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Osiedle Stara Drukarnia.

Inwestycja Osiedle Stara Drukarnia jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów w tym 1 domu typu dom wolnostojący, 6 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stara Drukarnia pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 135 metrów kwadratowych w cenie od 625 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle Stara Drukarnia przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 7 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Stara Drukarnia

Wola Aleksandra, ul. Wolska 108, gmina Nieporęt, powiat Legionowski 5km do PKP Legionowo, 20 km do Metro Młociny, 7 km do Zalewu Zegrzyńskiego przystanek autobusowy bezpośrednio przy drodze (L8), tereny zielone, spokojna i cicha okolica, zabudowa jednorodzinna.

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

Komunikacja

Przez teren powiatu legionowskiego przebiega trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 61 (Warszawa – Pojezierze Mazurskie) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze). Biegnie tędy również linia kolejowa nr 9, łącząca Warszawę z Gdańskiem. Powiat jest dobrze skomunikowany ze stolicą zarówno poprzez linie autobusowe, jak i kolejowe: Szybkiej Kolei Miejskiej (S3, S9) oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stara Drukarnia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Stara Drukarnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wolska I 02.

Data publikacji: 25.02.2020

Data aktualizacji: 25.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie