Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nowe domy na sprzedaż Józefów, powiat legionowski

6 ofert w 1 inwestycji

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Morelowa
  2 kw. 2024
  Osiedle „Morelowa” to kolejna inwestycja deweloperska firmy pod spółką Instytut Ciepła spółka zoo z siedzibą w Józefowie 05-119 przy ul. Poziomkowej 41, NIP 118 210 88 89, numer KRS 0000558798, reprezentowana przez prezesa zarządu Krzysztofa Witolda Kurkowskiego. Inne inwestycje zrealizowane przez dewelopera w okresie ostatnich czterech lat to między innymi „Osiedle Królewska” położone we wsi

  Osiedle Morelowa

  od 6 527 /m2
  ul. Strużańska 23, Józefów, legionowski(2.8 km od Warszawy)
  Krzysztof W. Kurkowski
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Józefów

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Stara Drukarnia
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą energooszczędnych domów jednorodzinnych sprzedawanych BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - BEZ PROWIZJI I PCC. Opis budynku: 3 budynki w zabudowie bliźniaczej 2 lokalowe oraz 1 budynek wolnostojący jednorodzinny Łącznie: 7 domów o projektowanych powierzchniach 134.56 m2 wraz z garażami jednostanowiskowymi Budynki oddawane będą w STANIE DEWELOPERSKIM Materiały

  Osiedle Stara Drukarnia

  od 4 644 /m2
  ul. Wolska 108, Wola Aleksandra, legionowski(4.2 km od Warszawy)
  Osiedle Stara Drukarnia
 • Osiedle Willowe
  Oferta archiwalna
  Osiedle Willowe to kompleks 10 domów położonych w Kątach Węgierskich tuż za granicami Białołęki, w Warszawskim Okręgu Krajobrazu Chronionego. Ponadczasowa, klasyczna architektura, funkcjonalny rozkład pomieszczeń, sąsiedztwo terenów leśnych, bliskość Zalewu Zegrzyńskiego- to niewątpliwe zalety tej inwestycji. W najblizszej okolicy 3 szkoły podstawowe, dwa gimnazja, aquapark.Tereny rekreacyjne

  Osiedle Willowe

  ul. Akacjowa, Kąty Węgierskie, legionowski(3.4 km od Warszawy)
  Artistic Trade Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy w legionowskim Józefowie – rynek i oferty

Powiat legionowski to jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji dla osób, które chcą „uciec” z Warszawy, ale jednocześnie nie chcą lub nie mogą wyprowadzić się zbyt daleko od centrum. To również miejsce, w którym ceny nieruchomości są znacznie przyjaźniejsze niż w stolicy. Jedną z atrakcyjniejszych miejscowości w tych okolicach jest Józefów, w którym znajduje się jeszcze sporo terenów inwestycyjnych. Sprawdź, co warto wiedzieć o nowych domach w legionowskim Józefowie.

Józefów w pow. legionowskim – jak wygląda rynek nieruchomości?

Należący do powiatu legionowskiego Józefów jest niemal „przyklejony” do północnej granicy Warszawy. Jest to niewielka miejscowość, a w zasadzie wieś, która dziś staje się jednym z przedmieść stolicy. Podobnie jak w całym powiecie, w Józefowie dominuje zabudowa o niskiej intensywności – domy jednorodzinne wolnostojące, a także w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Właśnie takie domy powstają tutaj również w ramach inwestycji deweloperskich, których zdecydowanie przybywa.

Józefów w powiecie legionowskim cały czas jest bardzo spokojną miejscowością. Ze względu na atrakcyjne tereny inwestycyjne interesuje się nią jednak coraz więcej biur deweloperskich. Projektują oni przede wszystkim osiedla willowe wpisujące się w istniejącą tkankę i tworzone z myślą o osobach poszukujących dużej przestrzeni do życia. Nie powstaje tu tak wiele nowych obiektów, jak np. w pobliskim Legionowie czy Jabłonnie, ale zapewne jest to tylko kwestią czasu.

Domy w legionowskim Józefowie – czym się wyróżniają?

Domy w legionowskim Józefowie budowane przez biura deweloperskie to nieruchomości dla wymagających. Charakteryzują się dość dużymi metrażami i nowoczesną, choć nawiązującą do tradycyjnej zabudowy architekturą. Deweloperzy nie zapominają oczywiście o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców, oferując garaże i miejsca parkingowe, monitoring czy nadzór firmy ochroniarskiej. Proponują także nowoczesne rozwiązania technologiczne, pomagające żyć w zgodzie z naturą, a jednocześnie oszczędzać na kosztach utrzymania domu (np. wentylacja z rekuperacją, fotowoltaika, pompy ciepła).

Dużą zaletą nowych domów w legionowskim Józefowie jest to, że są oddawane nabywcy w stanie deweloperskim lub nawet gotowe do zamieszkania („pod klucz”). Dzięki temu inwestora omija stresujący i nierzadko długotrwały proces budowlany!

Ile kosztują nowe domy w legionowskim Józefowie?

Nowe domy w legionowskim Józefowie mają także inny poważny atut – przystępne ceny. Nieruchomości mieszkalne w tej lokalizacji są znacznie tańsze niż te zlokalizowane w samej Warszawie. Oznacza to, że wyprowadzając się zaledwie kilka kilometrów poza granicę miasta, można sporo zaoszczędzić lub też zyskać znacznie większą przestrzeń do życia. Wszystko to sprawia, że nowo powstające domy w Józefowie cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w legionowskim Józefowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

 

Domy na sprzedaż w Józefowie

W Józefowie dostępnych jest 6 ofert nowych domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Wśród inwestycji deweloperskich w Józefowie dostępne są oferty domów na sprzedaż o powierzchniach od 126 do 126 m². W tym:

 • domy pięciopokojowe i więcej - 12 domów

Domy na sprzedaż w Józefowie powstają:

 • w zabudowie bliźniaczej - 6 domów

Ile kosztuje nowy dom w Józefowie?

Najtańszy nowy dom w Józefowie dostępny w sprzedaży kosztuje 825 000 zł.

Aktualnie w inwestycjach w Józefowie nie obowiązują oferty specjalne na domy.

Józefów - domy gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Józefowie nie ma domów oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji domów do użytkowania to koniec II kwartału 2024.

Domy w Józefowie - udogodnienia

Najwięcej nowych domów w Józefowie oferuje Krzysztof W. Kurkowski.

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania? Poznaj ofertę nowych mieszkań w Józefowie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023