Bolszewo, ul. Słoneczna

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOrlex Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Willa Słoneczna - etap IV(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wejherowski, Bolszewo, ul. Polna (16.1 km od Gdyni)
  Ceny od: 4 400 brutto/m2
  Willa Słoneczna - etap IV
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 37 - 45 m2
  Liczba pokoi: 2
  MultiDeweloper

Opis Inwestycji

Są takie miejsca, gdzie można zamieszkać z poczuciem bezpieczeństwa i spokoju. Takim miejscem z pewnością jest OSIEDLE SŁONECZNE w Bolszewie przy ul. Słonecznej.Na ogrodzonym terenie powstaną dwa nowoczesne budynki a w nich 28 dwupoziomowych mieszkań z samodzielnym wejściem oraz własnym miejscem parkingowym, które mieści się tuz przy wejsciu do mieszkania.Mieszkania zostały zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność i estetykę. Każde z mieszkań posiada własny ogródek, w którym można wypocząć po ciężkim dniu. Z myślą o naszych milusińskich, na terenie osiedla powstanie plac zabaw, gdzie będą mogli bezpiecznie i radośnie spędzać czas .Osiedle Słoneczne jest budowane z myślą o klientach ceniących sobie dobrą lokalizację, wysoki standard wykończenia, nowoczesną architekturę, bliskość sklepów szkół, kościoła czy komunikacji miejskiej.Osiedle Słoneczne powstanie na granicy Bolszewa z Wejherowem, co jest dużym udogodnieniem podczas poruszania się samochodem, pozwalając ominąć uciążliwe korki.Inwestycja jest realizowana w programie MDM.

Inwestycja Bolszewo, ul. Słoneczna znajduje się w Bolszewie, ul. Słoneczna (14.9 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Orlex Invest.

Inwestycja Bolszewo, ul. Słoneczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Bolszewo, ul. Słoneczna pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Orlex Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bolszewo, ul. Słoneczna

Powiat wejherowski zajmuje 1285 kilometrów kwadratowych. Jest największym powiatem ziemskim w województwie pomorskim pod względem liczby ludności – mieszka w nim prawie 204 tysiące osób. W skład powiatu wchodzą gminy miejskie Reda, Rumia i Wejherowo (tworzą Małe Trójmiasto Kaszubskie) oraz gminy wiejskie Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo. W powiecie wejherowskim rozwijają się rolnictwo oraz mały i średni przemysł (w tym spożywczy, stoczniowy, meblowy). Turystów przyciągają lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, czysta woda rzeki Reda (spływy kajakowe), zabytki architektury (głównie w Wejherowie). Gmina Choczewo sąsiaduje z wodami Morza Bałtyckiego. Co ciekawe, dwie gminy – Szemud i Linia – są dwujęzyczne: znaczna część ludności posługuje się językiem kaszubskim. Po kaszubsku wydaje się czasopisma i prowadzi audycje radiowe.

Komunikacja

Przez powiat wejherowski przebiega droga krajowa nr 6 i pięć dróg wojewódzkich – 100, 213, 216, 218, 224. Najszybszy dojazd do Gdyni i Gdańska zapewniają pociągi. Z Wejherowa do Gdyni Głównej można dotrzeć w 23–39 minut (pociągami TLK i Szybkiej Kolei Miejskiej). Oczywiście jeżdżą także autobusy PKS i prywatnych przewoźników.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bolszewo, ul. Słoneczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Bolszewo, ul. Słoneczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bolszewo Łąkowa 02.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bolszewo, ul. Słoneczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Lewiatan, w odległości 500 m znajduje się Piekarnia Tomasz Lange.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bolszewo, ul. Słoneczna w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.01.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie