Riverfront Apartments

- Na wynajem

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Riverfront Apartments jest 5 apartamentów które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Riverfront Apartments dostępnych jest 5 ofert

Pod wynajem
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U.1 (dobra pod inwestycje)
88,72 m²
Parter
U.2 (dobra pod inwestycje)
85,4 m²
Parter
U.3 (dobra pod inwestycje)
86,26 m²
Parter
U.4 (dobra pod inwestycje)
82,21 m²
Parter
U.5 (dobra pod inwestycje)
156,22 m²
Parter

Zobacz inne etapy inwestycji Riverfront Apartments

Opis Inwestycji

Riverfront Apartments

Lokale na wynajem.RIVERFRONT APARTMENTS to jedna z nielicznych inwestycji budowanych od podstaw w Dolnym Mieście w Gdańsku. Budynek powstaje w otoczeniu pięknych przedwojennych kamienic, które w ostatnich latach dzięki funduszom UE otrzymują nowe życie. Inwestycja położona nad brzegiem Nowej Motławy, naprzeciw Wyspy Spichrzów, wyróżnia się elegancką prostotą i tym samym idealnie wkomponowuje się w historyczne otoczenie.W budynku zaprojektowano 84 przestronne apartamenty usytuowane na pięciu piętrach. Komfortową komunikację zapewnią wygodne windy oraz funkcjonalne klatki schodowe. W każdej z trzech klatek przewidziano przestronny i elegancki hall wejściowy, skrzynki pocztowe oraz kontrolę dostępu (domofon). Na terenie inwestycji architekci zaplanowali zielone patio. Całość dopełni idealnie dopasowane oświetlenie budynku oraz starannie dobrana roślinność.W inwestycji zaprojektowano 2-, 3- oraz 4- pokojowe lokale o powierzchniach od 36,81 do 106,90 m2 oraz 5-pokojowy apartament usytuowany na IV piętrze. Projekt zapewnia pełną funkcjonalność każdego z pomieszczeń, swobodę komunikacji oraz wydzielone strefy dzienne, nocne i miejsca do pracy.Na parterze przewidziano 5 lokali usługowych z ekspozycją witryn na Nową Motławę, której nabrzeże wkrótce będzie rewitalizowane. Na dwóch podziemnych kondygnacjach budynku znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Obiekt jest w całości przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Inwestycja Riverfront Apartments znajduje się w Śródmieściu, ul. Kamienna Grobla 30 (1.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Riverfront Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Riverfront Apartments pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 82 do 156 metrów kwadratowych.

Deweloper Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 271 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Ogrzewanie
- miejskie
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych.
Powierzchnie apartamentów:od 82 do 156 m2.
Ceny apartamentów (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Riverfront Apartments

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

W odległości 50 metrów od inwestycji Riverfront Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kamienna Grobla.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Riverfront Apartments znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 9 w odległości 100m, Szkoła Podstawowa nr 65 w odległości 100m, Przedszkole nr 46 Muszelka w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się NZOZ Centrum Pediatr. - Internist. 'Jaskółka' Sp. z o.o., w odległości 300 m znajduje się Apteka Jaskółcza Dbam o zdrowie, w odległości 350 m znajduje się Apteka Pod Białą Basztą.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Poczęcia N.M.P., w odległości 350 m znajduje się Centrum Edukacji Archeologicznej Błękitny Lew, w odległości 550 m znajduje się Kościół Parafialny Św. Apostołów Piotra i Pawła.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Armada - centrum sportowe, w odległości 1100 m znajduje się Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego Obiekt MOSIR.

Data publikacji: 28.11.2017

Data aktualizacji: 26.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie