Riverfront Apartments

Na wynajem

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOpus Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Riverfront Apartments dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U.1
88,72 m²
Parter
U.2
85,4 m²
Parter
U.3
86,26 m²
Parter
U.4
82,21 m²
Parter
U.5
156,22 m²
Parter

Opis Inwestycji

Riverfront Apartments

Lokale na wynajem.RIVERFRONT APARTMENTS to jedna z nielicznych inwestycji budowanych od podstaw w Dolnym Mieście w Gdańsku. Budynek powstaje w otoczeniu pięknych przedwojennych kamienic, które w ostatnich latach dzięki funduszom UE otrzymują nowe życie. Inwestycja położona nad brzegiem Nowej Motławy, naprzeciw Wyspy Spichrzów, wyróżnia się elegancką prostotą i tym samym idealnie wkomponowuje się w historyczne otoczenie.W budynku zaprojektowano 84 przestronne apartamenty usytuowane na pięciu piętrach. Komfortową komunikację zapewnią wygodne windy oraz funkcjonalne klatki schodowe. W każdej z trzech klatek przewidziano przestronny i elegancki hall wejściowy, skrzynki pocztowe oraz kontrolę dostępu (domofon). Na terenie inwestycji architekci zaplanowali zielone patio. Całość dopełni idealnie dopasowane oświetlenie budynku oraz starannie dobrana roślinność.W inwestycji zaprojektowano 2-, 3- oraz 4- pokojowe lokale o powierzchniach od 36,81 do 106,90 m2 oraz 5-pokojowy apartament usytuowany na IV piętrze. Projekt zapewnia pełną funkcjonalność każdego z pomieszczeń, swobodę komunikacji oraz wydzielone strefy dzienne, nocne i miejsca do pracy.Na parterze przewidziano 5 lokali usługowych z ekspozycją witryn na Nową Motławę, której nabrzeże wkrótce będzie rewitalizowane. Na dwóch podziemnych kondygnacjach budynku znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Obiekt jest w całości przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Inwestycja Riverfront Apartments znajduje się w Śródmieściu, ul. Kamienna Grobla 30 (1.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Riverfront Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Riverfront Apartments pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 82 do 156 metrów kwadratowych.

Deweloper Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 271 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Ogrzewanie
- miejskie
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 82 do 156 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Riverfront Apartments

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Riverfront Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Riverfront Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kamienna Grobla.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Riverfront Apartments znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 65 w odległości 90 m, Publiczne Przedszkole Little Umbrella w odległości 210 m, PRZEDSZKOLE NR46 w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Riverfront Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Riverfront Apartments w odległości 30 m znajduje się Boisko, w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.11.2017

Data aktualizacji: 03.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie