Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Gdańsk, Śródmieście

19 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 21 198 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • DOKI Living
  2 kw. 2023
  Zainspirowani światowymi przykładami rewitalizacji i wszechstronnego rozwoju obszarów portowych nadajemy funkcję miejską gdańskim terenom postoczniowym. Euro Styl jest jednym z pierwszych deweloperów, który będzie odpowiadał za rozwój Młodego Miasta. Firma tchnie w zakątki stoczni ducha nowoczesności, nie zapominając jednocześnie o historycznych korzeniach tych unikatowych terenów.DOKI to wyjątkowa inwestycja, która poprzez połączenie części mieszkaniowej (DOKI Living), biurowej (DOKI Office), gastronomicznej, noclegowej i konferencyjno-wystawowej (MONTOWNIA) będzie tworzyć nową, tętniącą życiem multifunkcyjną dzielnicę zlokalizowaną w sercu Gdańska. Dzięki takiemu połączeniu DOKI będą wymarzonym miejscem zarówno do życia, pracy jak i spędzania wolnego czasu w wyjątkowej przestrzeni miejskiej.Oferta przedstawia lokale usługowe zlokalizowane na parterach powstającej zabudowy mieszkaniowej w ramach inwestycji DOKI Living realizowanej przez dewelopera Euro Styl.Dysponujemy różnorodną ofertą lokali od małych (16 m2) do dużych (141 m2).Zamiast niskich lokat w banku, zainwestuj w lokal usługowy od wiarygodnego dewelopera Euro Styl z Grupy Dom Development!Atuty:- duże witryny- lokale o wysokości 385 cm- różnorodność metraży- lokale w stanie deweloperskim umożliwiają wykończenie według własnych standardów- ogólnodostępne miejsca postojowe- liczna zabudowa mieszkaniowa w okolicy- ogromny potencjał biznesowy (powstanie kompleksu biurowego i ok. 1000 mieszkań)- doskonała lokalizacja w centrum Gdańska- bezpośrednie sąsiedztwie Europejskiego Centrum Solidarności i Muzeum II Wojny Światowej- rozwinięta infrastruktura drogowa i komunikacyjna w pobliżuZachęcamy do kontaktu!Lokale będą gotowe do oddania w lutym i czerwcu 2023r.

  DOKI Living

  ul. ks. Jerzego Popiełuszki , Młyniska, Gdańsk(1.2 km od centrum)
  Euro Styl S.A.
 • Scala
  gotowe
  Scala to zupełnie nowy wymiar inwestycji. Zamiast stanu deweloperskiego lokale wykończone są w Modelu M – podwyższonym standardzie Moderny, gotowym do zamieszkania.Oferowane apartamenty są wykończone w podwyższonym standardzie. Oznacza to, że w momencie odbioru apartament będzie miał wygładzone i pomalowane ściany, ułożone podłogi, zamontowane drzwi, wykonaną łazienkę i kuchnię.To skrócenie czasu od odbioru do zamieszkania, oszczędność czasu i nerwów, ograniczenie uciążliwości długotrwałych sąsiedzkich remontów oraz szybszy zwrot z inwestycji, w przypadku zakupu pod wynajem.Wykończenie jest dostępne w trzech ponadczasowych stylach, które zostały zaprojektowane tak, aby współgrać z pełną gamą aranżacji.W przestrzeni osiedla powstaną przytulne zielone alejki oraz bogate aranżacje roślinne nawiązujące do dawnych śródmiejskich ogrodów. Na osiedlu pojawi się ponad 4500 nowych roślin, tworzących wspaniałe zielone otoczenie między budynkami. Wśród nich znajdą się szlachetne gatunki, które historycznie były ozdobą ulic Gdańska.Przedproże to charakterystyczne dla gdańskich śródmiejskich kamienic podwyższenie i wysunięcie poziomu -1 poza obrys budynku, tworzące taras z balustradą.Z inspiracji tym elementem architektonicznym powstały prywatne, niedostępne dla oka przechodniów ogródki apartamentów Scala. Gdańscy mieszczanie XVIII i XIX wieku cenili tę część Śródmieścia za prywatność i bujną zieleń. Oddzielone cokołem od traktu pieszego i drogowego zielone tereny, to przywrócenie tradycji miejskich ogródków w tej lokalizacji.Najwyższa kondygnacja została wycofana względem elewacji budynku, ściany zostały pokryte pnącym bluszczem, zapewniając wyższe poczucie prywatności oraz dając przestrzeń do aranżacji zielonych tarasów.Kolorowe wąskie kamienice, spichlerze, baszty, kościoły, imponujące ceglane gmachy. Ogrom architektonicznych detali zapisanych w historii miasta na przestrzeni epok.Architektura Scali jest pełna nowoczesnych interpretacji historycznej zabudowy Śródmieścia. Elewacja pokryta ceramiką wysokiej klasy nadaje typowo gdański charakter ceglanych zabytków. Współczesna forma w kreatywny sposób eksploruje historyczne style gdańskiej architektury.Elementy detalu nawiązują do zmiennych motywów układania cegły, odzwierciedlając dawne pionowe i poziome podziały elewacji, ryzality okienne i zdobienia. Zróżnicowane formy wykończenia balkonów, zielone tarasy na najwyższych poziomach i wyniesienia podziemnej kondygnacji nadają charakteru. Każdy budynek Scali ma własny, unikalny sposób prowadzenia detalu architektonicznego.

  Scala

  ul. Łąkowa 60 , Śródmieście, Gdańsk(1.5 km od centrum)
  Moderna Holding
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Kamienice nad Motławą
  Oferta archiwalna
  Ekskluzywne osiedle kamienic na Wyspie Spichrzów, na Starówkę i Nową Motławę. Mieszkania i lokale usługowe gotowe do odbioru - sprzedaż aktem notarialnym.W samym sercu Gdańska, przy ulicy Toruńskiej, na działce wzdłuż Nowej Motławy powstaje reprezentacyjny kompleks, składający się z trzech budynków wielorodzinnych z usługami nieuciążliwymi w parterze i z podziemną halą garażową. Architektura, a w szczególności szczyty stromych dachów nawiązują wprost do historycznej zabudowy Wyspy Spichrzów. Budynkom nadano współczesną formę architektoniczną z atrakcyjnymi tarasami w dwupoziomowych mieszkaniach na najwyższej kondygnacji. Dla optycznego zmniejszenia wysokości zabudowy najwyższe kondygnacje cofnięto w stosunku do reszty budynku ze zmianą faktury i koloru elewacji, zastosowano również cofnięcie parterów usługowych.Klatki schodowe wykończone granitem, który w połączeniu z balustradami ze stali nierdzewnej i nowoczesnymi cichobieżnymi windami stworzą eleganckie wnętrze o charakterze reprezentacyjnym.Obok atrakcyjnej architektury największym atutem Kamienic nad Motławą jest ich położenie. Z jednej strony bliskość Starówki (do ulicy Długiej można dojść spacerem w 10 minut), z drugiej zaś prawie bezpośrednie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych.W budynku C (ul. Toruńska 18D) - piwnica w cenie mieszkaniaW ofercie również lokale użytkowe w cenie 4500 zł/m2 netto

  Kamienice nad Motławą

  ul. Toruńska , Chełm, Gdańsk(1.1 km od centrum)
  P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A.
 • Osiedle Perspektywa
  Oferta archiwalna
  Perspektywa to inwestycja mieszkaniowa mieszcząca się po zielonej stronie centrum Gdańska. Na osiedlu powstaną trzy rodzaje zabudowy: kameralne wille miejskie, kamienice i budynki wielorodzinne. Inwestycja będzie się wyróżniać także ze względu na efektowne części wspólne oraz elewacje wykończone przy użyciu ponadczasowych materiałów. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z aż czterech parków: własnego parku, który powstanie w północnej części osiedla, pobliskiego parku Generała Józefa Bema i położonych w niedalekiej okolicy Parku Śródmieście oraz Parku Kultury i Wypoczynku Grodzisko z Górą Gradową, z której rozpościera się przepiękny widok na panoramę Śródmieścia.Oferta przedstawia lokale usługowe zlokalizowane na parterach powstającej zabudowy mieszkaniowej w ramach inwestycji Perspektywa realizowanej przez dewelopera Euro Styl.Zamiast niskich lokat w banku, zainwestuj w lokal usługowy od wiarygodnego dewelopera Euro Styl z Grupy Dom Development!Atuty:- duże witryny- lokale w stanie deweloperskim umożliwiają wykończenie według własnych standardów- ogólnodostępne miejsca postojowe- liczna zabudowa mieszkaniowa w okolicy- doskonała lokalizacja w centrum Gdańska- rozwinięta infrastruktura drogowa i komunikacyjna w pobliżuZachęcamy do kontaktu!Lokale będą gotowe do oddania w grudniu 2021 oraz w styczniu 2023.

  Osiedle Perspektywa

  ul. Powstańców Warszawskich , Siedlce, Gdańsk(1 km od centrum)
  Euro Styl S.A.
 • Chlebova Apartamenty
  Oferta archiwalna
  CHLEBOVA - lokale usługowe na Starym Mieście w GdańskuCHLEBOVA to ekskluzywny 6-piętrowy budynek składający się z 163 nowych mieszkań o powierzchni od 25 – 144 m2.Niepowtarzalny charakter inwestycji stworzą oryginalne elementy odzyskane z budynku Fabryki Chleba, która funkcjonowała w tym miejscu na początku XX wieku.Lokale zaprojektowane na parterze Chlebova Apartamenty zostały przystosowane do pełnienia różnorodnych funkcji takich jak usługi, handel czy gastronomia. Położone są w najbardziej wyeksponowanej części inwestycji - od stronny głównej drogi dojazdowej do budynku.Lokal w stanie deweloperskim umożliwia wykończenie według własnych potrzeb.Zakup na rynku pierwotnym, bezpośrednio od dewelopera. Kupujący zwolniony z podatku PCC.Podana cena jest kwotą netto do której należy doliczyć 23% VATW sprzedaży dostępne również inne metraże.Zapoznaj się z pełną ofertą lokali usługowych.

  Chlebova Apartamenty

  ul. Wiosny Ludów 4 , Śródmieście, Gdańsk(1.4 km od centrum)
  NDI Development
 • Riverfront Apartments
  Oferta archiwalna
  Lokale na wynajem.RIVERFRONT APARTMENTS to jedna z nielicznych inwestycji budowanych od podstaw w Dolnym Mieście w Gdańsku. Budynek powstaje w otoczeniu pięknych przedwojennych kamienic, które w ostatnich latach dzięki funduszom UE otrzymują nowe życie. Inwestycja położona nad brzegiem Nowej Motławy, naprzeciw Wyspy Spichrzów, wyróżnia się elegancką prostotą i tym samym idealnie wkomponowuje się w historyczne otoczenie.W budynku zaprojektowano 84 przestronne apartamenty usytuowane na pięciu piętrach. Komfortową komunikację zapewnią wygodne windy oraz funkcjonalne klatki schodowe. W każdej z trzech klatek przewidziano przestronny i elegancki hall wejściowy, skrzynki pocztowe oraz kontrolę dostępu (domofon). Na terenie inwestycji architekci zaplanowali zielone patio. Całość dopełni idealnie dopasowane oświetlenie budynku oraz starannie dobrana roślinność.W inwestycji zaprojektowano 2-, 3- oraz 4- pokojowe lokale o powierzchniach od 36,81 do 106,90 m2 oraz 5-pokojowy apartament usytuowany na IV piętrze. Projekt zapewnia pełną funkcjonalność każdego z pomieszczeń, swobodę komunikacji oraz wydzielone strefy dzienne, nocne i miejsca do pracy.Na parterze przewidziano 5 lokali usługowych z ekspozycją witryn na Nową Motławę, której nabrzeże wkrótce będzie rewitalizowane. Na dwóch podziemnych kondygnacjach budynku znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Obiekt jest w całości przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

  Riverfront Apartments

  ul. Kamienna Grobla 30 , Śródmieście, Gdańsk(1.3 km od centrum)
  Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k.
 • Atol
  Oferta archiwalna
  W centrum Gdańska trwa budowa nowej inwestycji mieszkaniowej Waryński S.A. Grupa Holdingowa. Atol to wysoce funkcjonalna i nowoczesna bryła budynku wkomponowana w architekturę ulicy Rzeźnickiej oraz Wilczej. Na uwagę zasługuje szklano-aluminiowa fasada budynku podkreślająca śmiały i prestiżowy charakter nieruchomości.Atol to inwestycja będąca kontynuacją rozbudowy Starego Przedmieścia, które już w XIV w. zostało wybrane przez kupców na naturalne przedłużenie Głównego Miasta. Budynek wraz z sąsiednimi obiektami tworzy pierzeję wzdłuż ulicy Wilczej.Atol to 6922 m² powierzchni użytkowej, w skład której wchodzi 65 mieszkań oraz 6 lokali usługowych na parterze z placem reprezentacyjnym pełniącym funkcję ogródka restauracyjnego. To jedyna inwestycja oferująca studia o powierzchni 50-60 m². Wysoki standard wykończenia, znakomita lokalizacja, sąsiedztwo instytucji publicznych oraz atrakcji turystycznych sprawiają, że nowy projekt Waryński S.A. Grupa Holdingowa cieszy się zainteresowaniem już na etapie budowy. Jej zakończenie planowane jest na IV kwartał 2020 r, zaś oddanie do użytkowania II kwartał 2021 r.

  Atol

  od 9 961 zł/m2
  ul. Wilcza 1 , Śródmieście, Gdańsk(0.9 km od centrum)
  Platforma Mieszkaniowa
 • Bastion Wałowa
  Oferta archiwalna
  W Śródmieściu Gdańska w nowej inwestycji Bastion Wałowa oferujemy Państwu przestronne lokale usługowe usytuowane na parterze z wejściem od ul. Wałowej.Doskonała lokalizacja bezpośrednio przy ul. Wałowej oraz sąsiedztwo nowego osiedla gwarantuje właścicielom lokali wielu potencjalnych klientów.Planując zakup lokalu usługowego, najważniejsza jest odpowiednia lokalizacja i to, jak dane miejsce jest skomunikowane z resztą miasta. W Śródmieściu Gdańska bliskość ważnych arterii drogowych, jak i rozwinięta komunikacja miejska gwarantuje łatwość dojazdu.Ulica Wałowa to nie tylko doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym, ale także prestiżowy adres w pobliżu Europejskiego Centrum Solidarności i historycznej Bramy Stoczniowej.Obecnie prowadzimy sprzedaż lokali usługowych w III i IV etapie inwestycji Bastion Wałowa, których budowa zostanie ukończona w IV kwartale 2020 r.W III i IV etapie inwestycji Bastion Wałowa powstają budynki 4 i 5-piętrowe. W elewację budynku zostanie wkomponowany fragment ściany z historycznego budynku, który zapewni projektowi niepowtarzalny klimat.W inwestycji zaprojektowano 11 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach.Ceny lokali są cenami netto.

  Bastion Wałowa

  od 11 000 zł/m2
  ul. Wałowa , Śródmieście, Gdańsk(0.8 km od centrum)
  Develia
 • Nowa Grobla Apartamenty
  Oferta archiwalna
  W samym sercu Gdańska powstanie prestiżowa inwestycja – Nowa Grobla Apartamenty. To pierwszy projekt ogólnopolskiego dewelopera ATAL S.A. w Trójmieście. Osiedle zostanie zlokalizowana przy ulicy Długa Grobla, w bezpośrednim sąsiedztwie tętniącego życiem centrum miasta. Kompleks dwóch dwusegmentowych budynków urozmaici okoliczną panoramę i stanie się jednym z najciekawszych osiedli w tej części miasta.Planowana inwestycja powstanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Gdańska i zostanie wkomponowana w prężnie rozwijający się obszar Starego Miasta. Osiedle Nowa Grobla Apartamenty to inwestycja, która obejmuje budowę dwóch dwusegmentowych budynków. W ich obrębie zaplanowano 168 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach – od 24,06 do 120,55 mkw.Lokale zostały zaprojektowane z troską o ergonomię i łatwość aranżacji. Mieszkania będą liczyły od 1 do 5 pokoi, wyróżnią się przestronnością, ustawnością i odpowiednim doświetleniem. Projektanci zabudowy uwzględnili potrzeby osób zmotoryzowanych – w ramach inwestycji powstanie parking podziemny, na którym przewidziano 164 miejsca na samochody, a na zewnątrz budynków zaplanowano dodatkowe 22 miejsca postojowe. Kolejnym udogodnieniem będą liczne komórki lokatorskie oraz 10 lokali usługowych.Inwestycja Nowa Grobla Apartamenty wyróżni się na tle otoczenia estetyką i dopracowaną architekturą. Proste bryły budynków zyskają eleganckie wykończenie w stonowanej, klasycznej kolorystyce. Osiedle zostanie otoczone pasem zieleni z efektownymi kompozycjami roślinnymi.Do mieszkań parterowych będą przylegały przestronne ogródki do samodzielnej aranżacji, które dadzą mieszkańcom możliwość stworzenia własnej enklawy w samym sercu miasta. Przestrzeń pomiędzy budynkami zostanie wypełniona dużymi trawnikami i wygodnymi ciągami dla pieszych.W obrębie osiedla powstaną: plac zabaw dla dzieci, wygodne drogi dojazdowe do budynków, chodniki dla spacerowiczów oraz ławki. Przy projektowaniu zabudowy uwzględniono potrzeby osób niepełnosprawnych. Budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy, dzięki którym poruszanie się pomiędzy wszystkimi kondygnacjami stanie się komfortowe i szybkie. Nowa Grobla Apartamenty to inwestycja o dopracowanej, minimalistycznej architekturze i wysokim standardzie wykończenia. Do budowy zostaną użyte materiały wysokiej jakości, a estetyczne elewacje, balkony i ogródki sprawią, że osiedle stanie się jednym z najciekawszych miejsc do zamieszkania w tej części Gdańska

  Nowa Grobla Apartamenty

  od 8 487 zł/m2
  ul. Długa Grobla , Śródmieście, Gdańsk(1.4 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Chmielna Park
  Oferta archiwalna
  Chmielna Park – inwestycja położona jest w Gdańsku na Wyspie Spichrzów przy ul. Chmielnej i Toruńskiej. Kompozycję osiedla stanowią 3 budynki (kwartały) tworzące pierzeję ulicy Chmielnej. Środkowy budynek B posiada wieżę IX kondygnacyjną która stanowić będzie dominantę kompozycyjną.Projektant zaprojektował zabudowę tarasową w celu maksymalnego wykorzystania walorów widokowych mieszkań w kierunku Głównego Miasta. Na parterze znajdować się będą lokale usługowe. Budynek posiada halę garażową i piwnice. Każda z klatek schodowych wyposażona będzie w windę. Nowoczesną architekturę budynków uzupełniać będą zaprojektowane duże nasłonecznione tarasy i balkony.Teren osiedla nie będzie ogrodzony. W parterze budynku zlokalizowana jest portiernia.Na terenie osiedla zaprojektowane zostały tereny zielone i mała architektura.Budynek A – inwestycja zakończona, Budynek B - 30.10.2015r.

  Chmielna Park

  od 6 000 zł/m2
  ul. Chmielna , Śródmieście, Gdańsk(0.9 km od centrum)
  Inpro S.A.
 • Kwartał Kamienic
  Oferta archiwalna
  Kwartał Kamienic to inwestycja mieszkaniowo-usługowa umieszczona w Śródmieściu Gdańska na kwartale ulic: Szerokiej, Świętojańskiej i Tandety. Uroku dodaje jej położenie. Usytuowana jest naprzeciwko kościoła św. Jana, a w jej sąsiedztwie znajduje się zabytkowy Żuraw oraz Bazylika Mariacka. Powierzchnia mieszkań wynosi od 37 metrów kwadratowych do 95 metrów kwadratowych. Inwestycja już została oddana do użytku. Każde mieszkanie posiada w standardzie drzwi antywłamaniowe, panele podłogowe, glazurę i terakotę w łazience, biały montaż, drzwi wewnętrzne oraz gres na balkonach i loggiach. Dodatkowo w standardzie budynku znajdziemy udogodnienia dla nielubiących siedzieć bezczynnie: sauna, siłownia, fitness, bilard, a dla zmęczonych sale wypoczynkową. Dla zapewnienia mieszkańcom bezpieczeństwa inwestycja posiada ochronę oraz monitoring. Dla poszukujących relaksu jest wewnętrzne patio z niesamowitą fontanną.

  Kwartał Kamienic

  ul. Tandeta 1 , Śródmieście, Gdańsk(0.6 km od centrum)
  Inpro S.A.
 • Kartuska 26
  Oferta archiwalna
  Kartuska 26 to wyjątkowy adres w sercu Gdańska, w wyjątkowym otoczeniu Dzielnicy Śródmieście. Osiedle stworzone dla tych, którzy potrzebują mieć wszystko pod ręką i wszędzie blisko. Zaprojektowane jest z myślą o Kliencie, który szuka mieszkania dla siebie, swojej rodziny oraz z myślą o Kliencie, który z uwagi na świetną lokalizację, planuje zainwestować w mieszkanie przeznaczone pod wynajem.Inwestycja położona jest w zieleni, vis-a -vis parku przy ul. Bema i 400 m od Fortów Napoleońskich, w pobliżu Centrum Edukacyjnego Hewelianum. Stare Miasto odległe jest 5 minut spacerem. Do sklepu, szkoły i przedszkola – praktycznie przez płot.• Budynek A (od ulicy . J. Malczewskiego) – 60 mieszkań – realizacja I Etap – budowa zakończona, budynek oddany do użytkowania.• Budynek B – 65 mieszkania wraz z Budynkiem C (od ul. Kartuskiej) – 36 mieszkań oraz trzy lokale usługowe – realizacja II Etap – budowa zakończona, budynek oddany do użytkowania.

  Kartuska 26

  ul. Kartuska 26 , Śródmieście, Gdańsk(0.9 km od centrum)
  Kartuska Sp. z o. o. Sp. K-A
 • City Park
  Oferta archiwalna
  City Park to zespół 6 jedenastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych z częścią usługową. Zlokalizowany będzie w Gdańsku Zaspie przy al. Rzeczypospolitej w odległości 2,5 km od Zatoki Gdańskiej oraz blisko popularnych centrów handlowych. Osiedle położone będzie przy Parku im. Jana Pawła II.Wszystkie budynki będą posiadać hale garażowe i piwnice. Każda z klatek schodowych wyposażona będzie w windę. Nowoczesną architekturę budynków uzupełniać będą zaprojektowane duże nasłonecznione tarasy i balkony.Teren osiedla będzie częściowo ogrodzony. W parterach budynków zlokalizowana będzie portiernia.Na terenie osiedla zaprojektowane zostały 2 boiska wielofunkcyjne, CENTRUM REKREACYJNE, tereny zielone, mała architektura, plac zabaw oraz parkingi naziemne.Termin oddania budynków A i B - budynki wybudowane; budynek C 30.09.2013r; budynek D 30.11.2013r; budynek E 30.06.2015r; budynek F 30.09.2015r.

  City Park

  Al. Jana Pawła II 1 , Zaspa-Młyniec, Gdańsk(0.4 km od centrum)
  Inpro S.A.
 • Aura Gdańsk
  Oferta archiwalna
  Wyspa Spichrzów w Gdańsku to miejsce wyjątkowe, znajdujące się tuż obok historycznego centrum. Jego architektura – świadectwo hanzeatyckiej historii – stanowi wizytówkę miasta i zobowiązuje do uszanowania wielowiekowej tradycji.Projektując Aura Gdańsk połączyliśmy charakterystyczny kształt zabytkowych kamienic, z nowoczesną technologią . Dzięki temu budynki idealnie wpisują się w lokalny krajobraz oferując jednocześnie najwyższy standard życia przyszłych mieszkańców. Ciepła kolorystyka ceramicznych okładzin idealnie wpisuje się w sylwetkę miasta. Przeszklenia fasady wschodniej, przeglądającej się w wodach Motławy, zapewniają zapierające dech w piersiach widoki.Aura Gdańsk stanowi kompleks złożony z 3 etapów, w których znajdzie się 364 komfortowych apartamentów o powierzchni od 40 do 140 m2.Etap I składa się z 236 mieszkań i 20 lokali usługowych.Każde z mieszkań będzie mieć taras lub balkon, a większość lokali widok na Nową Motławę. Ostatnie piętra zajmą dwupoziomowe penthousy z kilkudziesięciometrowymi tarasami.W podziemiach lokatorzy otrzymają do dyspozycji około 400 miejsc parkingowych, a także komórki lokatorskie.Sąsiedztwo zobowiązuje. Lokalizacja tak prestiżowa jak gdańska Wyspa Spichrzów, wymaga rozwiązań na najwyższym poziomie. Projekt Aura Gdańsk to między innymi:- luksusowe apartamenty z widokiem na Motławę- dwupoziomowe penthouse’y na ostatnich kondygnacjach- szybkobieżne, ciche windy- dwupoziomowy garaż- usługi w parterach budynku- eleganckie części wspólne

  Aura Gdańsk

  ul. Toruńska 10A , Śródmieście, Gdańsk(1.2 km od centrum)
  Mill-Yon Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Śródmieścia:

Informacje o Śródmieściu

W Śródmieściu dostępnych jest 595 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 11 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Śródmieściu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 25 do 137 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (140 mieszkań).
 • 2-pokojowe (113 mieszkań).
 • 3-pokojowe (225 mieszkań).
 • 4-pokojowe (63 mieszkania).
 • 5-pokojowe (35 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Śródmieściu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Śródmieściu kosztuje 437 350 zł.

Aktualnie obowiązują 3 oferty promocyjne.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Śródmieściu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: