Łanowa Park

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOptimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Ceny od: 4 815 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Łanowa Park dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1/1
3
68,1 m²
Parter
1/2
3
75,8 m²
1
6/2
3
71,9 m²
1
8/2
3
71,9 m²
1

Opis Inwestycji

Łanowa Park to kompleks 16 budynków w zabudowie szeregowej z prywatnym placem zabaw położonych w zielonej części Krakowa – Skawinie. Inwestycja składa się z 32 funkcjonalnych, nowocześnie zaprojektowanych mieszkań umożliwiających swobodną aranżację wnętrz i dostosowanie zaprojektowanych przestrzeni do potrzeb wymagających klientów. Budynki zostały tak pomyślane, że jest możliwość zakupu mieszkania na parterze- z ogrodem, na piętrze- z tarasem i strychem lub całego domu. Do każdego z mieszkań przypisane jest miejsce postojowe zlokalizowane przed budynkiem. Istnieje również możliwość zakupu dodatkowego miejsca postojowego. Inwestycja zostanie zrealizowana etapowo. I i II Etap inwestycji zostanie oddany do użytkowania w I kwartale 2021r., a pozostałe Etapy jak również całość inwestycji w IV kwartale 2021r. Realizacja całości inwestycji planowana jest na IV kwartał 2021r.Profesjonalne budownictwo oraz doradztwo z zakresu architektury sprawiają, że miejsce to łączy atrakcyjność formy z solidnością wykonania i funkcjonalnością.Zamieszkaj w miejscu, które zostało zaprojektowane z myślą o Tobie i Twojej rodzinie – osiedle Łanowa Park jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Inwestycja Łanowa Park znajduje się w Skawinie, ul. Łanowa (0.8 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa.

Inwestycja Łanowa Park jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Łanowa Park pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 68 do 76 metrów kwadratowych w cenie od 4 815 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 68 do 76 m2 w cenie od 359 500 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 16 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Płyta fundamentowa Żelbetonowa o grubości 30 cm Stropy Żelbetonowe monolityczne 16 cm Belki, Wieńce Żelbetonowe Słupy, Trzpienie Żelbetonowe
Dach
Dach wykonany z blachy panelowej na rąbek i EPDM kolor antracyt , gwarancja na 35 lat
Elewacja
Tynkiem sylikonowo-sylikatowym barwionym w masie; dodatki drewnopodobne i imitacja granitu
Stolarka okienna
Okna PCV – termo z pakietem trzy szybowym w okleinie imitującej drewno i kolorze antracyt
Drzwi zewnętrzne
Drzwi zewnętrzne KMT Plus 75 (λ= 0,92 W/mK) z wkładką antywłamaniową klasy C, w kolorze stolarki okiennej (antracyt)
Balkony
Żelbetonowe
Posadzka
Wylewki cementowe – Zacierane maszynowo
Ściany
Ściany zewnętrzne nośne Pustak ceramiczny Winenbergen – 25 cm Ściany wewnętrzne nośne Pustak ceramiczny – 25 Cm Ściany wewnętrzne działowe Pustak ceramiczny – 11,5 cm
Instalacje
Przygotowana instalacja pod Internet światłowodowy Rodzielnia teletechniczna , gniazda RJ45 z osprzętem Simon Kontakt 10 Instalacja RTV i słaboprądowa Rozprowadzenie instalacji, zakończone osprzętem Simon Kontakt 10 , kable antenowe ponad dach Instalacja domofonowa Video domofon z podglądem monitoringu i obsługą bramy wjazdowej Instalacja odgromowa Rozprowadzona na dachu budynki Instalacja oświetlenia zewnętrznego Zamontowane lampy na elewacji
Ogrzewanie
Gazowe, Piec dwufunkcyjny
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, TV kablowa, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 68 do 76 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 359 500 do 365 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 815 do 5 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Łanowa Park

Inwestycja położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej z dostępem do rozbudowanej infrastruktury usługowej, edukacyjnej oraz rekreacyjnej. W okolicy znajdują się 2 szkoły podstawowe, przedszkole, żłobek, Galeria Skawina, apteka. Osiedle jest dobrze skomunikowane – blisko wjazdu na autostradę A4, 5 minut od nowopowstającego Skawińskiego Centrum Komunikacyjnego SCK ( dworzec autobusowy, szybka kolej aglomeracyjna, park&ride itp.) co gwarantuje szybką i wygodną komunikację zarówno z centrum miasta, jak i południową częścią Krakowa. W odległości 10 minut samochodem dotrzemy do Lotniska oraz centrum sportowego J&J Sport Centrum. W najbliższej odległości kursują 2 linie autobusowe komunikacji miejskiej ( 235 , 243 ). Atutem lokalizacji jest również sąsiedztwo Krakowskiego Parku Technologicznego oraz wielu firm z rynku korporacyjnego.

Położone nad rzeką Skawinką, na północy oddzielone od Krakowa Lasami Tynieckimi miasto Skawina zostało założone w 1364r. przez Kazimierza Wielkiego. Obecnie jego terytorium zajmuje 20,48 km2, a mieszkają tu ok. 24 000 osób. Miasto jest w dużym stopniu zindustrializowane, działają w nim liczne zakłady przemysłowe, co przekłada się na charakter zabudowy. Dominuje budownictwo wielorodzinne, a w 180 blokach mieszka ok. 70% mieszkańców. Dobrze rozwinięte jest zaplecze medyczne, oświatowe i sportowe. W mieście znajduje się szpital specjalistyczny i pogotowie ratunkowe. Ich ofertę uzupełniają 3 zakłady opieki zdrowotnej i przychodnia miejska. Chlubą Skawiny jest Centrum Kultury i Sportu oferujące dostęp do wielu obiektów sportowych i ważnych instytucji kulturalnych, w tym kina. Miasto posiada też Galerię „Skawina” o bogatej ofercie handlowo-usługowej. Najważniejsze tereny zielone stanowi kompleks parków miejskich. Miasto jest dobrze połączone ze znajdującym się ok. 20 km na północny wschód Krakowem. Biegnie tędy droga wojewódzka i krajowa, docierają tu autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Skawina znajduje się niespełna 20 km od Krakowa, z którym ma dogodne połączenia komunikacyjne. Przebiega tędy droga krajowa nr 44 i wojewódzka nr 953. Kursuje tu 9 linii krakowskich autobusów aglomeracyjnych. Czynny jest również dworzec kolejowy, kursują autobusy PKS. Z miasta do lotniska na krakowskich Balicach jest tylko 15 km.

Data publikacji: 06.08.2020

Data aktualizacji: 28.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie