Osiedle Słoneczne Etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNowy-Dom Deweloper

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2754 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Inwestycja Osiedle Słoneczne Etap II znajduje się w Grudziądzu, ul. Droga Łąkowa (46.8 km od Torunia), jest realizowana przez dewelopera Nowy-Dom Deweloper.

Inwestycja Osiedle Słoneczne Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne Etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 33 do 53 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nowy-Dom Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 21 komórek lokatorskich Komórki lokatorskie dostępne, dodatkowo płatne, informacja u dewelopera.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (21): Komórki lokatorskie dostępne, dodatkowo płatne, informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Słoneczne Etap II

Grudziądz to historyczne miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim przy prawym brzegu Wisły. Na powierzchni wynoszącej 57,8 km2 mieszka prawie 100 tys. osób. Niewielki teren posiada bardzo rozwinięty system komunikacji miejskiej. Autobusy i tramwaje obsługiwane przez MZK Grudziądz umożliwiają podróże na obszarze całego miasta. Grudziądz to także rozwijający się przemysł zdominowany przez branże: elektromaszynową, lekką, budowlaną i spożywczą. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja u zbiegu ważnych polskich szlaków komunikacyjnych przyczynia się do ciągłego wzrostu potencjału gospodarczego tej okolicy. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna umożliwia przedsiębiorcom zwolnienie z podatku dochodowego, co przyczynia się do mniejszych kosztów związanych z prowadzeniem działalności. Architektura Grudziądza to charakterystyczne spichlerze z przełomu XVI-XVIII w. Budynki dumnie zdobią panoramę zachodnich granic, stanowiąc tym samym wizytówkę miasta. Doskonale zachowane fragmenty murów, gotyckie i barokowe kościoły, militarna cytadela urozmaicają piesze spacery i przyciągają do miasta turystów z różnych stron Polski. Dla miłośników rowerowych lub pieszych wędrówek w Grudziądzu przygotowano liczne trasy i szlaki. Tężnia solankowa w kształcie piramidy to alternatywa dla osób, które potrzebują odzyskać równowagę i spokój ducha. W bliskim otoczeniu miasta znajduje się jezioro Rudnickie, które w upalne dni jest idealnym miejscem wypoczynku.

Komunikacja

Grudziądz sąsiaduje z autostradą A1 będącą częścią europejskiego korytarza transportowego łączącego Skandynawię z południem Europy. Autostrada przebiega w bezpośrednim sąsiedztwie miasta, a dotrzemy do niej za sprawą węzła - Grudziądz. W promieniu 20 km zlokalizowany jest inny ważny węzeł autostradowy – Lisewo, Nowe Marzy oraz Warlubie. W realizacji jest także projekt budowy drogi szybkiego ruchu Poznań- Bydgoszcz- Grudziądz – Olsztyn, która połączy zachodnie obszary kraju z północno-wschodnimi stronami Polski. Grudziądz graniczy jeszcze z jedną ważną trasą. Międzynarodowa droga E 75 Gdańsk-Cieszyn, umożliwia szybką podróż do Trójmiasta -1h. Przez sam Grudziądz przebiegają dwie drogi krajowe: nr 16 w kierunku Olsztyna, oraz nr 55 biegnąca w stronę Nowego Dworu Gdańskiego. Przez Grudziądz przebiegają 2 linie kolejowe: Toruń -Malbork, Działdowo – Chojnice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczne Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczne Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grudziądz.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne Etap II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie "Kopernik" w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa nr 12 w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Słoneczne Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 440 m znajduje się Aga.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne Etap II w odległości 530 m znajduje się Boisko, w odległości 540 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 03.07.2020

Data aktualizacji: 03.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie