Witosa Apartments

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNovdom Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Perłowe(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż ciechanowski, Ciechanów, ul. Witosa (0.8 km od centrum Ciechanowa)
  Osiedle Perłowe
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 87 - 99 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Novdom Sp. z o.o.
 • Harcerska 8(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż ciechanowski, Ciechanów, ul. Harcerska 8 (1 km od centrum Ciechanowa)
  Ceny od: 4 645 brutto/m2
  Harcerska 8
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 41 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Novdom Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Łączymy nowoczesność ze sprawdzonymi metodami budowy. Nasze osiedle zostanie wykonane z najlepszych, tradycyjnych materiałów z zastosowaniem nowoczesnych, wysokiej jakości dodatków wykończeniowych. Mieszkania zostaną oddane w PODWYŻSZONYM STANDARDZIE DEWELOPERSKIM, przygotowanym do aranżacji i wykończenia. STANDARD ten obejmuje:Lokale mieszkalne:- ściany wewnętrzne– murowane, tynki gipsowe, maszynowe, jednokrotnie malowane na biało,- ściany w łazience i WC (o ile WC występuje) – murowane, tynkowane,- sufity– tynki gipsowe, maszynowe- podłogi w pomieszczeniach – posadzki betonowe,- parapety wewnętrzne – z kamienia naturalnego lub z konglomeratu,- drzwi wejściowe wzmacniane renomowanej firmy,- instalacja wodociągowa doprowadzona do miejsc przewidzianych na urządzenia sanitarne,- instalacja kanalizacyjna zakończona trójnikiem na pionach instalacyjnych- system wentylacji mechanicznej- instalacja elektryczna (gniazda i włączniki) z wyłączeniem osprzętu oświetleniowego,- indywidualne liczniki ciepłej i zimnej wody- instalacja CO z indywidualnymi licznikami ( grzejniki płytowe z termoregulatorami)- stolarka okienna PCV z nawiewnikami- domofon- instalacja RTV,- instalacja zbiorczej telewizji naziemnej i satelitarnej, Budynek:- konstrukcja – żelbetowa, kondygnacje nadziemne żelbetowe lub murowane,- ściany zewnętrzne – murowane z bloczków lub żelbetowe, ocieplenie z styropianu,- ściany wewnętrzne – murowane lub żelbetowe,- elewacje – systemowa lekka mokra i/lub inna systemowa (z wykorzystaniem drewna lub profili elewacyjnych imitujących drewno),- parapety zewnętrzne – z blachy powlekanej,- drzwi wejściowe – przeszklone, wykonane z profili aluminiowych,- klatki schodowe – okładziny z gresu, miejscowo z kamienia naturalnego i/lub tynku mozaikowego,- balkony/loggie/tarasy – wykończone gresem, balustrady szklane o konstrukcji stalowej,- windy o napędzie elektrycznym,- domofon zintegrowany z system kontroli dostępuInfrastruktura zewnętrzna:- urządzona zieleń osiedlowa,- oświetlenie terenu osiedla,- plac zabaw dla dzieci,- osiedle ogrodzone i monitorowane.

Inwestycja Witosa Apartments znajduje się w Ciechanowie, ul. Wincentego Witosa (0.9 km od centrum Ciechanowa), została zrealizowana przez dewelopera Novdom Sp. z o.o..

Inwestycja Witosa Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 109 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Witosa Apartments pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novdom Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 109 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Witosa Apartments

Ciechanów to miasto znajdujące się w województwie mazowieckim, będące siedzibą powiatu ciechanowskiego. Jest ośrodkiem przemysłu przetwórczego i precyzyjnego.

Komunikacja

Miasto przecinają dwie drogi krajowe nr: 50 i 60 oraz trzy wojewódzkie: 615, 616 i 617. Przez Ciechanów przebiega też trasa kolejowa E-65 relacji Warszawa-Gdynia. Komunikacje miejską na terenie miasta świadczy przedsiębiorstwo ZKM Ciechanów. W jego ramach działa jedenaście linii autobusowych.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Witosa Apartments znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Językowe Przedszkole "The Academy of Smurfs" w odległości 270 m, Miejskie Przedszkole Nr10 w odległości 310 m, Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego DELTA-GROUP Marek Rochna w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Witosa Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Arnica w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Witosa Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 260 m znajduje się Kaufland, w odległości 390 m znajduje się Bazar Aleksandrówka.

Data publikacji: 07.03.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie