Villa Natura

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Królowej Jadwigi, oferowane bezpośrednio przez Novdom Sp. z o.o.

Szczytno, ul. Królowej Jadwigi

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Villa Natura

5 zdjęć

Villa Natura
Villa Natura
Villa Natura
Villa Natura

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle przy ul. Królowej Jadwigi wyróżniać się będzie nowoczesną architekturą oraz pięknie zaaranżowaną zielenią.Estetyczne i funkcjonalne mieszkania oraz bezpieczna przestrzeń do zabawy dla dzieci sprawią, że każdyz domowników poczuje się tu naprawdę wyjątkowo.Informacje ogólneOsiedle składać się będzie z trzech czterokondygnacyjnych budynków, w których znajdzie się łącznie 56 funkcjonalnych mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 80 m² w układach 1,2,3,4 i 5 pokojowych. Osobom poszukujących wyjątkowo dużej przestrzeni dajemy możliwość łączenia ze sobą sąsiadujących mieszkań.

Wszystkie lokale mieszkalne mają praktyczny i wygodny balkon. Dodatkowo mieszkańcy będą mieli do dyspozycji bezpłatne miejsca parkingowe na terenie osiedla, komórki lokatorskie oraz 14 indywidualnych garaży.Osiedle zostało zaprojektowane tak by dać poczucie wygody i bezpieczeństwa. Dlatego cały teren kompleksu będzie ogrodzony i monitorowany. Kameralny charakter obiektu zapewni system kontroli dostępu. Przy budynkach wykonane ciągi piesze z kostki betonowej. Novdom dba o to by każdy szczegół na osiedlu był dopracowany osiedle przekazujemy wraz z zagospodarowanymi terenami zielonymi i elementami małej architektury.Budowa rozpoczęła się w III kwartale 2011 roku. Planowane zakończenie inwestycji nastąpi w IV kwartale 2012 roku.StandardŁączymy nowoczesność ze sprawdzonymi metodami budowy. Nasze osiedle zostanie wykonane z najlepszych, tradycyjnych materiałów z zastosowaniem nowoczesnych, wysokiej jakości dodatków wykończeniowych.Mieszkania zostaną oddane w PODWYŻSZONYM STANDARDZIE DEWELOPERSKIM, przygotowanym do aranżacji i wykończenia.STANDARD ten wyróżnia się:• ściany zewnętrzne murowane z cegieł silikatowych (silikaty),

• ściany między mieszkaniami i działowe wykonane z cegieł silikatowych,

• dachówka betonowa,

• tynki gipsowe z wyłączeniem pomieszczeń sanitarnych,

• stolarka okienna PCV dwuszybowa o współczynniku k<_1,0, renomowanej firmy JOCZ,

• parapety wewnątrz lokalowe granitowe,

• drzwi wejściowe wzmocnione firmy GERDA,

• posadzki – szlichta betonowa – zacierane na gotowo,

• instalacja telefoniczne i telewizji kablowej zakończone gniazdkami ze zbiorczą anteną,

• indywidualne rozliczenie mediów,

• instalacja CO w tym grzejniki z termoregulatorami,

• instalacja wodno – kanalizacyjna z wodomierzem (w łazience przyłącze z jednym zaworem czerpalnym),

• instalacja elektryczna z wyłączeniem osprzętu oświetleniowego,

• domofon

• system telewizji zbiorczej(naziemna + satelitarna)

Inwestycja Villa Natura znajduje się w Szczytnie, ul. Królowej Jadwigi (37.2 km od Olsztyna), została zrealizowana przez Novdom Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Natura została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 58 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Natura nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novdom Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 58 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
monitoring, własna kotłownia, plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Szczytno to 25-tysięczne miasto zlokalizowane w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim. Szczytno to najbardziej wysunięty punkt południowo-wschodniej części województwa. Miejscowość o tyle niezwykła, gdyż od centrum mieszkańców dzieli zaledwie kilka kroków do dwóch jezior - Domowe Małe i Duże. Aktywny wypoczynek umożliwiają szlaki turystyczne – piesze, rowerowe, kajakowe. Szczytno kojarzone jest bardziej z turystycznym charakterem gdyż ze wszystkich stron otoczone jest lasami i krystalicznymi wodami jezior. Ze względu na szlak komunikacyjny wiodący do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, często wybierane jest jako miejsce wypoczynku. Zaplecze sklepów, lokali usługowych i gastronomicznych pozwala na bieżące uzupełnianie zapasów mieszkańców, a także letników wybierających wypoczynek na obrzeżach miasta. Na terenie Szczytna działalność gospodarczą prowadzą małe i średnie przedsiębiorstwa spożywcze, meblarskie. Rozwija się także handel detaliczny, hurtowy oraz usługi turystyczne. Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna daje prawo do korzystania z pomocy publicznej w postaci zwolnienia z podatku dochodowego z tytułu kosztów nowej inwestycji lub utworzenia nowych miejsc pracy. Niskie ceny działek i lokali przyczyniają się do powstawania coraz to nowszych inwestycji dzięki czemu mieszkańców Szczytna wciąż przybywa.

Komunikacja

Przez Szczytno przebiegają trzy ważne drogi krajowe: 53 (Olsztyn - Ostrołęka), 57 (Bartoszyce - Pułtusk) i 58 (Olsztynek - Szczuczyn). Ze Szczytna 4 liniami kolejowymi dotrzemy do Olsztyna, Ełku, Ostrołęki i Mrągowa. Komunikację miejską zapewniają trzy linie autobusowe ZKM Szczytno, obsługujące także rejony podmiejskie. W odległości 8 km znajduje się Port Lotniczy Olsztyn-Mazury, z którego odbywają się loty czarterowe, krajowe i zagraniczne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Natura?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Natura mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Villa Natura znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Władysława IV.

Data publikacji: 07.03.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: