Osiedle Perłowe

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNovdom Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Perłowe dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B.70
4
86,82 m²
2
B.73
4
86,82 m²
3
B.3
5
98,74 m²
Parter
B.5
5
99,15 m²
1
B.9
5
98,74 m²
2

Opis Inwestycji

Wyobraź sobie wyjątkowy kompleks mieszkaniowy, realizowany w sercu śródmieścia - przy ul. Wincentego Witosa.To właśnie Osiedle Perłowe!Dzięki usytuowaniu inwestycji w spokojnej okolicy, która dodatkowo jest doskonale skomunikowana z każdą częścią miasta, możesz liczyć na najwyższy komfort mieszkania w tym miejscu.Inwestycja składa się z szeregu stylowych apartamentów o bogatych wnętrzach, zastosowano w niej wiele ciekawych rozwiązań, abyś mógł cieszyć się niczym nieograniczoną przestrzenią.Motyw przewodni osiedla to perła, która ozdabia elewacje budynków i wnętrza klatek schodowych tworząc wyszukany, elegancki styl.To jeszcze nie wszystkie atuty tego miejsca! O Twoje bezpieczeństwo zadba osiedlowy monitoring, oraz solidne ogrodzenie z kontrolą dostępu. Budynki wyposażone są także w wygodne hale garażowe i cichobieżne windy, zapewniające wygodę mieszkańcom. W południowej części osiedla znajdziesz z kolei plac zabaw dla najmłodszych i siłownię na powietrzu.Osiedle Perłowe to idealne miejsce dla Ciebie, jeśli cenisz bezpieczne rozwiązania, niebanalny styl i wysoki standard!

Inwestycja Osiedle Perłowe znajduje się w Ciechanowie, ul. Witosa (0.8 km od centrum Ciechanowa), została zrealizowana przez dewelopera Novdom Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Perłowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 184 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Perłowe pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 87 do 99 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 87 m2 (2 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 99 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novdom Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie na poziomie -1, na piętrach, w formie komórek lokatorskich lub pomieszczeń na jednoślad.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 184 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: na poziomie -1, na piętrach, w formie komórek lokatorskich lub pomieszczeń na jednoślad.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda, siłownia plenerowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 87 do 99 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:pierwszym krokiem w kierunku zakupu mieszkania jest 7-dniowa rezerwacja słowna (bezpłatna) możesz dokonać jej osobiście w biurze sprzedaży, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej @ klienci, którzy chcą z kredytu hipotecznego, mają możliwość podpisania umowy rezerwacyjnej na okres 35 dni. to odpowiedni okres, aby uzyskać decyzję kredytową.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Perłowe

Osiedle Perłowe to wyjątkowy kompleks mieszkaniowy w obszarze śródmieścia, przy ul. Wincentego Witosa. Dzięki położeniu obiektu w spokojnej okolicy, która dodatkowo jest doskonale skomunikowana z każdą częścią miasta, mieszkańcy zyskają zapewnienie komfortu i wygody. Pobliskie punkty komunikacyjne z pewnością ułatwią przemieszczanie się do wybranych punktów miasta, a okoliczne sklepy zapewnią łatwość i szybkość dokonywania zakupów.

Ciechanów to miasto znajdujące się w województwie mazowieckim, będące siedzibą powiatu ciechanowskiego. Jest ośrodkiem przemysłu przetwórczego i precyzyjnego.

Komunikacja

Miasto przecinają dwie drogi krajowe nr: 50 i 60 oraz trzy wojewódzkie: 615, 616 i 617. Przez Ciechanów przebiega też trasa kolejowa E-65 relacji Warszawa-Gdynia. Komunikacje miejską na terenie miasta świadczy przedsiębiorstwo ZKM Ciechanów. W jego ramach działa jedenaście linii autobusowych.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Perłowe znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego DELTA-GROUP Marek Rochna w odległości 290 m, Miejskie Przedszkole Nr10 w odległości 310 m, Językowe Przedszkole "The Academy of Smurfs" w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Perłowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Arnica w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Perłowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 290 m znajduje się Kaufland, w odległości 370 m znajduje się Bazar Aleksandrówka.

Data publikacji: 01.08.2017

Data aktualizacji: 12.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie