Wille Koczarska

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Norma Development

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Wille Koczarska dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
6
162 m2
-
6
162 m2
-

Opis Inwestycji

Poczuj smak komfortowego życia za miastem…„Wille Koczarska” to eleganckie wille miejskie położone na ul. Koczarskiej 64 w Starych Babicach.Eleganckie budynki o powierzchni 162 m2 okalane niewielkimi ogrodami są ciekawą propozycją dla rodzin szukających komfortu i odpoczynku poza miejskim zgiełkiem.Wykonane z najwyższej klasy materiałów budynki są prostymi, eleganckimi i jasnymi bryłami, doskonale wkomponowującymi się w niską zabudowę z sąsiedztwa.Domy cechują się doskonałym układem przestrzennym:- jasny, prawie 30-to metrowy salon na parterze stanowi podstawę życia dla rodziny. Doskonale doświetlony (4 okna) z wyjściem na taras- dwie łazienki (parter i piętro)- widna kuchnia- 3 duże pokoje na pierwszym piętrze.- dwie widne garderobyZielony ogród jest cudownym miejscem relaksu i zabaw całej rodziny.Doskonała lokalizacja (zaledwie 15 km od ścisłego Centrum Warszawy), zielona i cicha okolica, czynią to miejsce wyjątkowym.

Inwestycja Wille Koczarska znajduje się w Starych Babicach, ul. Koczarska 64 (2.8 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Norma Development.

Inwestycja Wille Koczarska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wille Koczarska pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchni 162 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 6-pokojowe o powierzchni od 162 m2 (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Norma Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garażyoraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy.
Powierzchnie domów: 162 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 6-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wille Koczarska

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

W odległości 450 metrów od inwestycji Wille Koczarska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny THOMME 02 (STARE BABICE).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wille Koczarska znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Klub Malucha Kolorowe Kredki Katarzyna Cienkusz w odległości 1200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1200 m znajduje się Ortodentim, w odległości 1500 m znajduje się Centrum Medyczne SORNO, w odległości 1650 m znajduje się Formmed.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1100 m znajduje się Kampinosport Sp. Z O.O..

Data publikacji: 11.07.2019

Data aktualizacji: 18.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie