Twoje Przedmieście

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Długopolska, oferowane bezpośrednio przez

Nokturn Deweloper

Kraków, Prądnik Biały, ul. Długopolska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1272 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Twoje Przedmieście

6 zdjęć

Twoje Przedmieście
Twoje Przedmieście
Twoje Przedmieście
Twoje Przedmieście

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

• Fundamenty i ławy ścian betonowe, wykonane z betonu wodoszczelnego, • Budynek wykonany w technologii energooszczędnej - ściany nośne zewnętrzne z pustaków YTONG Energo grubości 24 cm, ocieplone styropianem 15 cm i wykończone od zewnątrz tynkiem akrylowym barwionym, • Stropy wszystkich kondygnacji żelbetowe grubości 14 cm z warstwą izolacji akustycznej i termicznej w postaci styropianu FS 20 grubości 4 cm,

Dach

• Dach budynku dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, kryty blachą stalową, powlekaną,

Stolarka okienna

• Stolarka okienna z drewna sosnowego, klejonego typu EURO, wyposażona w szybę zespoloną o U=0,8 W/m2*K, z okuciami rozwierano - uchylnymi, zaopatrzona w nawiewniki,

Drzwi zewnętrzne

• Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe

Balkony

• Balkony wykończone płytkami mrozoodpornymi typu „Gres”, • Balustrady schodów i balkonów ocynkowane, lakierowane proszkowo,

Ściany

• Ściany wydzielenia mieszkań z pustaka YTONG o gr. 20 cm lub murowane warstwowe – 2 x pustak YTONG grubości 10 cm • Ściany wewnętrzne działowe z pustaków YTONG ceramicznych lub płyt kartonowo-gipsowych na ruszcie stalowym,

Parapety zewnętrzne

• Parapety zewnętrzne wykonane będą z blachy powlekanej, natomiast wewnętrzne z drewna,

Instalacje

• Instalacja elektryczna wewnętrzna wraz z białym osprzętem elektrycznym (przełączniki, gniazda), • Instalacje niskoprądowe – domofonowa, telefoniczna, kabel antenowy TV, • Instalacja c.o. i ciepłej wody zasilana z kotłowni centralnej gazowej, mieszkania wyposażone w grzejniki, • Instalacja wodno - kanalizacyjna

Wentylacja

• Wentylacja pomieszczeń mechaniczna, wyciągowa,

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Twoje Przedmieście logo

"Twoje Przedmieście" to osiedle mieszkaniowe w Zielonkach, w sąsiedztwie wybudowanego przez naszą Spółkę "Krakowskiego Przedmieścia 43". W ramach inwestycji powstaną trzykondygnacyjne budynki w zabudowie bliźniaczej, w których zrealizowane będą mieszkania jedno i dwupoziomowe o powierzchni 55 i 79 m2. Do lokali parterowych przynależeć będą ogródki, mieszkania na piętrze będą miały możliwość indywidualnego zaaranżowania powierzchni użytkowej na poddaszu.

Budynki wykonane zostaną metodą energooszczędną, z użyciem wysokiej jakości materiałów. Cechować je będzie elegancka forma architektoniczna, doskonale wkomponowana w krajobraz oraz staranne wykończenie.

Mieszkania zostaną oddane w standardzie deweloperskim tj. przygotowane do indywidualnej aranżacji i wykończenia przez nabywców. Klienci mają możliwość ustalenia przebiegu niektorych ścian działowych, jak również usytuowania kuchni (jako odrębnego pomieszczenia lub w formie aneksu). Zmiany te zostaną wykonane bez dodatkowych dopłat (w cenie mieszkania). Każdy z lokali posiada balkon lub ogródek na parterze.

Różnorodna oferta mieszkaniowa dostosowana została do potrzeb zarówno osób żyjących aktywnie, szukających mniejszego mieszkania jak i rodzin, dla których oferujemy mieszkania dwupoziomowe.

"Twoje Przedmieście" dzięki swojej lokalizacji jest doskonałą propozycją dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju, bez rezygnacji z atrakcji jakie oferuje bliskość miasta. Osiedle znajduje się tuż przy granicy administracyjnej Krakowa, do którego dojechać można kilkoma alternatywnymi drogami. Dodatkowo pięć linii autobusowych zapewnia doskonałą komunikację. Możecie Państwo mieć aglomerację na wyciągnięcie ręki, czerpiąc przyjemność z widoków na złote łany zboża, rzepaku i zielone łąki.

Inwestycja Twoje Przedmieście znajduje się na Prądniku Białym, ul. Długopolska (0.1 km od Krakowa), została zrealizowana przez Nokturn Deweloper.

Inwestycja Twoje Przedmieście została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Twoje Przedmieście nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nokturn Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Twoje Przedmieście?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Twoje Przedmieście mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 203 metrów od inwestycji Twoje Przedmieście znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielonki Skrzyżowanie.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Twoje Przedmieście składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Groszek, w odległości 741 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 760 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Twoje Przedmieście w odległości 268 m znajduje się boisko / kort, w odległości 434 m znajduje się boisko / kort, w odległości 730 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 15.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: