Panorama Prądnik

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej, oferowane bezpośrednio przez Nokturn Deweloper

Kraków, Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2004 oferty w najbliższej okolicy!

Panorama Prądnik

4 zdjęcia

Panorama Prądnik
Panorama Prądnik
Panorama Prądnik
Panorama Prądnik

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Górka Narodowa

  Osiedle Górka Narodowa

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Prądnik Biały, Kraków
  ul. Zauchy
  4.1 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 35-101 m2
  • Mieszkań: 209
  • Pokoje: 2-4
 • Kuźnicy Kołłątajowskiej 68
  od: 9 000 zł/m2

  Kuźnicy Kołłątajowskiej 68

  Real-Construct Sp. z o.o.

  Mieszkanie Prądnik Biały, Kraków
  ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 68-68a
  3.8 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 32-70 m2
  • Mieszkań: 59
  • Pokoje: 1-3
 • Apartamenty Prądnik
  od: 9 100 zł/m2

  Apartamenty Prądnik

  Grimbud

  Mieszkanie Prądnik Biały, Kraków
  ul. Bociana 8A
  3.6 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 29-87 m2
  • Mieszkań: 84
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

PANORAMA PRĄDNIK – BUDOWA ROZPOCZĘTA

Miło nam poinformować, że Nokturn Deweloper podpisał umowę na realizację inwestycji Panorama Prądnik, Generalnym Wykonawcą została wybrana firma GREIFBAU spółka z o.o.

Prace na terenie budowy już się rozpoczęły i potrwają do początku 2020 r. W ramach inwestycji zrealizowane zostaną 3 budynki, w których zaprojektowano 127 mieszkań o powierzchni od 34 do 70 m2. Podziemny garaż wielostanowiskowy zapewnia miejsce postojowe do każdego z lokali, będą tam również komórki lokatorskie. Na terenie osiedla znajdą się również stanowiska dla rowerów.

Poznaj Panoramę Prądnik

Panorama Prądnik to dobrze zaplanowane, funkcjonalne układy mieszkań. Wszystkie lokale posiadają balkony, te na najwyższych kondygnacjach również tarasy z widokiem na Kraków, a do części z lokali parterowych przynależą ogródki. W każdym z mieszkań sypialnia mieści łóżko małżeńskie, większość ma zaprojektowane przestronne garderoby.

Inwestycja Panorama Prądnik znajduje się na Prądniku Białym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej (3.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Nokturn Deweloper.

Inwestycja Panorama Prądnik została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 127 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Panorama Prądnik nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nokturn Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 127 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwym atutem Panoramy Prądnik jest jej lokalizacja. Bogata infrastruktura z pobliżu osiedla zapewnia mieszkańcom pełny komfort życia i wypoczynku a projektowany tuż przy osiedlu przystanek Krakowskiego Szybkiego Tramwaju z Krowodrzy Górki na Górkę Narodową zagwarantuje bezproblemowy dojazd do centrum miasta już w 2020 roku. Planowana inwestycja obejmuje również całkowitą przebudowę al. 29 Listopada oraz rozbudowę istniejącego układu drogowego w pobliżu osiedla, czego efektem będzie między innymi bezkolizyjny skręt w ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej z al. 29 Listopada.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Panorama Prądnik?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Panorama Prądnik mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Panorama Prądnik znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słomczyńskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Panorama Prądnik znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Prądnik znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRYWATNE PRZEDSZKOLE MARCHEWKOWE POLE w odległości 190 m, Przedszkole Prywatne "Dorotka" z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 230 m, Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "MARZENIE" w odległości 290 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Prądnik w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Soul Fitness.

Data publikacji: 20.10.2017
Data aktualizacji: 01.02.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: