Św. Rocha

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNiko Nieruchomości

Ceny od: 5 000 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Św. Rocha dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1.2
2
56,18 m²
1
1.4
2
55,5 m²
1
1.3
3
61,49 m²
1

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Św. Rocha to nowoczesny i funkcjonalny projekt. Część mieszkalna zaplanowana jest maksymalną funkcjonalnością i przestronnością. Przeszklona fasada i duże balkony zapewniają optymalne nasłonecznienie pomieszczeń, a tym samym doskonałe samopoczucie domowników.Czteropiętrowy budynek wyposażony jest w windę, która ułatwia funkcjonowanie mieszkańców. Budowa nie jest inwestycją deweloperską, co za tym idzie w księdze wieczystej nie ma żadnych obciążeń.

Inwestycja Św. Rocha znajduje się w Pabianicach, ul. Św. Rocha (3.7 km od Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Niko Nieruchomości.

Inwestycja Św. Rocha została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Św. Rocha pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 56 do 61 metrów kwadratowych w cenie od 5 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 56 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 61 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Niko Nieruchomości przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 56 do 61 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Św. Rocha

Inwestycja mieści się na rogu ul. Św. Jana i Św. Rocha w Pabianicach. Ta doskonała lokalizacja pozwala cieszyć się mieszkańcom, nie tylko spokojem i ciszą, ale również wygodnym i szybkim dojazdem do centrum Pabianic. Działka jest doskonale położona w pobliżu Trzech Koron, tylko 3 minuty zajmie mieszkańcom dotarcie do Starego Miasta i 15 minut do Galerii Handlowej Port Łódź.

Pabianice to spokojne miasto liczące ok.17 tys. mieszkańców i znajdujące się zaledwie kilkanaście kilometrów od Łodzi. Park Wolności, Park Słowackiego, las miejski czy zalew „Businka” sprawiają, że to świetne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie można tu znaleźć spore centrum handlowe (CH Echo) i liczne markety a zaledwie ok. 5 km dalej znajdują się łódzkie galerie handlowe i PTAK, czyli największy w Polsce supermarket odzieżowy. Niewielkie miasto ma też dobrze rozwinięty system edukacji z własną szkołą wyższą (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna). Jest też dobrze skomunikowane, zarówno w obrębie miasta, jak i okolicznych miejscowości dzięki kolejom, dziewięciu autobusom podmiejskim i kilku prywatnym. Coś dla siebie znajdą tu też miłośnicy zabytków – Pabianice to m.in. dwór obronny kapituły krakowskiej, dom tkaczy, pozostałość fabryki czy pałac rodziny Enderów. Większość zabudowy Pabianic stanowią powojenne blokowiska i resztki zabudowy fabrycznej. Bliskość Łódzkiej filmówki, politechniki czy uniwersytetu a także kilkanaście pabianickich przedszkoli, dwa licea i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna sprawiają, że Pabianice są ciekawym ośrodkiem naukowym.

Komunikacja

Z Pabianic do Łodzi można dostać się dzięki kolei jak i kilku autobusom prywatnym i państwowym. Do tego w odległości ok. 8 kilometrów od Pabianic znajduje się międzynarodowy port lotniczy im. W. Reymonta. W Pabianicach działa 7 linii autobusów miejskich, jedna nocna i 9 autobusów podmiejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Św. Rocha mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Św. Rocha znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zamkowa - Kilińskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Św. Rocha znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 100 m, Policealna Szkoła Ochrony Osób i Mienia "Wszechnica Edukacji Zawodowej" w odległości 100 m, Przedszkole Miejskie Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Św. Rocha jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia NFZ w odległości 120 m, NSZOZ Diagnoza w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Św. Rocha składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Supermarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Św. Rocha w odległości 50 m znajduje się Zjednoczeni, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.08.2020

Data aktualizacji: 13.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie