Wałowa 15

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nikliński, Nowicki Sp. z o. o. S. K. A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 476 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Limanowskiego 37(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Bolesława Limanowskiego 37 (2.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 640/m2
  Limanowskiego 37
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 41 - 92 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Limanowskiego37
 • Verona House(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Plac Bohaterów Getta 3 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 500/m2
  Verona House
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 25 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  ANZA-B Sp. z o.o. Q15 Sp. k.
 • Wiślane Tarasy 2.0 budynek D(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka/Podgórska (1.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 800/m2
  Wiślane Tarasy 2.0 budynek D
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 57
  Powierzchnia: 31 - 230 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.

Opis Inwestycji

Oddajemy w Państwa ręce wyjątkową inwestycję - kameralny zespół mieszkań przy ul. Wałowej 15 w Krakowie. Lokalizacja ta zapewni Państwu jednocześnie idealną komunikację z centrum miasta oraz wytchnienie w zielonej oazie nieopodal niezwykle modnego i odradzającego się Zabłocia. W bliskim sąsiedztwie znajdują się budynki biurowe, obiekty sportowe oraz liczne sklepy.W ramach inwestycji przekażemy Państwu mieszkania o powierzchniach od 22 do 50 mkw. charakteryzujące się łatwymi w aranżacji rozkładami. Nadają się one zarówno dla singli jak i rodzin co sprawia, że stanowią również bardzo atrakcyjną ofertę inwestycyjną.Planowane oddanie inwestycji: III kwartał 2017.

Inwestycja Wałowa 15 znajduje się na Podgórzu, ul. Wałowa 15 (2.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Nikliński, Nowicki Sp. z o. o. S. K. A..

Inwestycja Wałowa 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wałowa 15 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 44 metrów kwadratowych w cenie od 8 970 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nikliński, Nowicki Sp. z o. o. S. K. A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wałowa 15

Sprawny dojazd (nie tylko samochodem) do centrum Krakowa i wschodniej obwodnicy to oszczędność czasu każdego dnia. W pobliżu naszej inwestycji znajduje się przystanek Krakowskiego Szybkiego Tramwaju. Galerie handlowe takie jak Galeria Kazimierz i CHT oraz centra aktywności sportowych (Siłownia Fitness Academy, Squash, Siłownia Pure) oferują dostęp do sklepów i usług potrzebnych na co dzień. Bulwary Wiślane znajdują się w odległości kilku minut na piechotę! Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura miejska zapewnia dostęp do opieki medycznej, przedszkola, szkoły uczelni wyższych oraz do miejsc wypoczynku. Dokładne lokalizacje na mapie: - Galeria Kazimierz, - Galeria CHT, - Siłownia Fitness Academy, - Krakowska Szkoła Wyższa, - Bulwary Wiślane, - Przystanek Krakowskiego Szybkiego Tramwaju, - Biurowce firm korporacyjnych (na przeciwko CHT), - Szkoła podstawowa, - Przedszkole, - Kazimierz, - Rynek Główny.

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

W odległości 400 metrów od inwestycji Wałowa 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Klimeckiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wałowa 15 znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 91 w odległości 350m, Gimnazjum nr 35 w odległości 550m, Szkoła Podstawowa nr 29 w odległości 950m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się SUPRA SC. APTEKA, w odległości 650 m znajduje się SPECJALISTYCZNE CENTRUM LECZENIA DZIECI I MŁODZIEŻY, w odległości 750 m znajduje się VENA-VITA. APTEKA INTERNETOWA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK, w odległości 500 m znajduje się „Fabryka Emalia Oskara Schindlera”, w odległości 600 m znajduje się MISJA ŁASKI. KOŚCIÓŁ EWANGELICKI.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Parbat, w odległości 550 m znajduje się GYMPARK, w odległości 900 m znajduje się FABRYKA CIAŁA.

Data publikacji: 24.11.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie