Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Krzywa Zacisze

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Krzywa, oferowane bezpośrednio przez

Nieruchomości Jakub Skop

Skawina, ul. Krzywa

Ceny od: 12 000 zł/m2
Krzywa ZaciszeKrzywa Zacisze

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

45/m2

Przedział pokoi

2

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (1)

od 12 000 zł/m2

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - Skawina - 457 m

Przystanek Autobusowy - 69 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

10 placówek medycznych, 27 placówek edukacyjnych, 23 kawiarnie i restauracje, 36 sklepów, 32 obiekty sportowe, 22 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie

Powierzchnie mieszkań:

45 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się na poziomie 541 320 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 12 000 zł/m².

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Krzywa Zacisze to kameralna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w samym sercu miasta Skawina. Składa się z 39 mieszkań rozmieszczonych na pięciu kondygnacjach. Każde mieszkanie posiada ogródek lub balkon oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Przeważająca większość lokali posiada wygodny metraż ok. 44 m2.

Ogromnym atutem inwestycji jest znakomita lokalizacja. Ul. Krzywa dochodzi bezpośrednio do Rynku w Skawinie. W odległości kilku minut znajdują się Urząd Miasta, Ratusz, Galeria Handlowa, piękny zielony Miejski Park, a także basen. Pięć minut od budynku znajduje się wyjazd na Autostradę A4 w kierunku Rzeszowa i Katowic. Sprawną komunikację z Krakowem, czy okolicznymi wsiami zapewnia komunikacja podmiejska z przystankiem w Rynku.

Skawina jest miastem stale rozwijającym się, gdzie swoje miejsce pracy znajduje wiele osób także i z samego Krakowa. Od grudnia 2021 roku uruchomiona została tzw.szybka kolej do stolicy Małopolski. 5 minut od inwestycji zlokalizowany jest dworzec PKP z parkingiem P&R, skąd w 10 minut znajdziemy się w centrum Krakowa.

Inwestycja Krzywa Zacisze znajduje się w Skawinie, ul. Krzywa (1.9 km od Krakowa), jest realizowana przez Nieruchomości Jakub Skop.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Krzywa Zacisze w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratowych , w cenie od 12 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Nieruchomości Jakub Skop przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Położone nad rzeką Skawinką, na północy oddzielone od Krakowa Lasami Tynieckimi miasto Skawina zostało założone w 1364r. przez Kazimierza Wielkiego. Obecnie jego terytorium zajmuje 20,48 km2, a mieszkają tu ok. 24 000 osób. Miasto jest w dużym stopniu zindustrializowane, działają w nim liczne zakłady przemysłowe, co przekłada się na charakter zabudowy. Dominuje budownictwo wielorodzinne, a w 180 blokach mieszka ok. 70% mieszkańców. Dobrze rozwinięte jest zaplecze medyczne, oświatowe i sportowe. W mieście znajduje się szpital specjalistyczny i pogotowie ratunkowe. Ich ofertę uzupełniają 3 zakłady opieki zdrowotnej i przychodnia miejska. Chlubą Skawiny jest Centrum Kultury i Sportu oferujące dostęp do wielu obiektów sportowych i ważnych instytucji kulturalnych, w tym kina. Miasto posiada też Galerię „Skawina” o bogatej ofercie handlowo-usługowej. Najważniejsze tereny zielone stanowi kompleks parków miejskich. Miasto jest dobrze połączone ze znajdującym się ok. 20 km na północny wschód Krakowem. Biegnie tędy droga wojewódzka i krajowa, docierają tu autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Krzywa Zacisze?

Skawina znajduje się niespełna 20 km od Krakowa, z którym ma dogodne połączenia komunikacyjne. Przebiega tędy droga krajowa nr 44 i wojewódzka nr 953. Kursuje tu 9 linii krakowskich autobusów aglomeracyjnych. Czynny jest również dworzec kolejowy, kursują autobusy PKS. Z miasta do lotniska na krakowskich Balicach jest tylko 15 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krzywa Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 457 metrów od inwestycji Krzywa Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skawina.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Krzywa Zacisze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Krzywa Zacisze znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Skawinie w odległości 90 m, Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Skawinie w odległości 90 m, Zespół Katolickich Szkół im. Jana Pawła II w Skawinie w odległości 148 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Krzywa Zacisze jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Skawimed w odległości 162 m, Przychodnia Zdrowia Skawina w odległości 227 m, Skaw-Med w odległości 304 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Krzywa Zacisze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 61 m znajduje się Mini Ajka, w odległości 77 m znajduje się 1001 drobiazgów, w odległości 88 m znajduje się Tropic.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krzywa Zacisze w odległości 265 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 269 m znajduje się Kompleks Camena, w odległości 275 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.01.2023
Data aktualizacji: 15.04.2024
Nieruchomości Jakub Skop logo

Nieruchomości Jakub Skop

Adres biura sprzedaży:

ul. Kazimierza Wielkiego 2, 32-050 Skawina

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023