Bylinowa 20

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNice Koncept

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Przyjazne(1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż zgierski, Krzywiec, ul. Życzliwa (3.4 km od Łodzi)
  Ceny od: 3 500 brutto/m2
  Osiedle Przyjazne
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 14
  Powierzchnia: 113 - 226 m2
  Liczba pokoi: 4 - 7
  AJ REAL ESTATE SP. Z O.O.

Opis Inwestycji

Oferujemy domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej dwukondygnacyjne z garażem wbudowanym w bryłę. Powierzchnia mieszkalna 130 m2 (150 m2 z garażem). Powierzchnie działek to odpowiednio 491, 440,411 m2 w tym taras z kostki i ogródek.Domy znajdują się w Rąbieniu AB przyjemnej lokalizacji w bliskiej odległości od Łodzi, dającą wytchnienie po pracowitym dniu w mieście. Cały projekt będzie tworzył nieduże i kameralne osiedle składające się z 5 bliźniaków. W chwili obecnej mamy ukończony pierwszy etap inwestycji i gotowe 4 domy. Pozostały do sprzedania trzy. Budynki zbudowane starannie z materiałów najwyższej jakości i z dbałością o detale. Ściany wykonane wg budowy tradycyjnej mieszanej z pustaka ceramicznego POROTHERM P +W 25 gr 25 cm z konstrukcjami żelbetowymi. Stropodach - strop prefabrykowany, gęstożebrowy RECTOBETON o gr. 25 cm, ocieplony styropianem i pokryty systemem pap dla dachów płaskich.W budynkach zaprojektowano duże przeszklenia, najbardziej przeszklone ściany od strony południowej. Okno tarasowe to 4,5 m przesuwny HST.Stolarka okienna i drzwiowa pochodzi od czołowych producentów na rynku krajowym.Domy o podwyższonym standardzie deweloperskim - ogrzewanie podłogowe w całym budynku w tym w garażu, założone wodomierze. Doprowadzony internet światłowodowy i telewizja. Zagospodarowany teren, lampy elewacyjne i ogrodowe. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin poszukujących bezczynszowych rozwiązań mieszkaniowych.W momencie sprzedaży Kupujący staje się właścicielem swojej działki wraz z posadowionym na niej domem oraz udziałem w drodze wewnętrznej. Nabywca nie płaci podatku PCC. Zachęcam do zapoznania się z naszą inwestycją na żywo.

Inwestycja Bylinowa 20 znajduje się w Rąbieniu AB, ul. Bylinowa 20 (2.7 km od Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Nice Koncept.

Inwestycja Bylinowa 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów w tym 3 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Bylinowa 20 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 150 metrów kwadratowych w cenie od 679 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nice Koncept przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Garaż.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, staw.

Lokalizacja inwestycji Bylinowa 20

Powiat zgierski rozciąga się na północ od miasta Łodzi i obejmuje 855 km. kw. Z gminami takimi, jak Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Stryków i Parzęczew. Największe aglomeracje to Zgierz z niemal 60 tys. mieszkańców i Aleksandrów Łódzki z ok. 26 tys. mieszkańców. Powiat posiada świetną bazę turystyczną dzięki okalającym miasta lasom i rzekom. Dodatkowo ma ciekawy kompleks sportowy, głównie w Zgierzu (korty tenisowe, squash, stadiony piłkarskie, baseny). W regionie działa też wiele sklepów osiedlowych, marketów, stacji benzynowych, sklepów nocnych a także kilkanaście supermarketów, głównie w Ozorkowie, Aleksandrowie Łódzkim i Zgierzu. Nie licząc Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu najbliższa szkoła wyższa znajduje się w Łodzi. Region jest z nią doskonale skomunikowany dzięki autobusom, kolejom i tramwajom dojeżdżającym do Aleksandrowa Łódzkiego. W powiecie Zgierskim znajdziemy drogę krajową A1 i A2 które umożliwią dojazd do każdego większego miasta w Polsce.

Komunikacja

To doskonale skomunikowany powiat m.in. dzięki drodze krajowej A1, która zaczyna się na północ od Strykowa. Ok. 8 km od Zgierza można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów). Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, która obejmuje m.in. Aleksandrów łódzki i Zgierz. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ze Zgierza ok. 10 km. Zgierz ma też własną komunikację miejską, która częściowo obejmuje resztę powiatu. Tam, gdzie nie dojeżdża autobus miejski kursują autobusy PKS, prywatne busy i kolej.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bylinowa 20 w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.09.2020

Data aktualizacji: 29.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie