Nasz Gaj Etap II

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Dzielnica Parkowa etap IV(1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Rzeszów, ul. Paderewskiego (1.9 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 7 380/m2
  Dzielnica Parkowa etap IV
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 9
  Powierzchnia: 32 - 136 m2
  NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.
 • Dzielnica Parkowa(2.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Rzeszów, ul. ul. Paderewskiego (3.3 km od centrum Rzeszowa)
  Dzielnica Parkowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 100 m2
  NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Przestrzeń, którą dla Ciebie kreujemy jest dla nas najważniejsza, bo będzie Twoim domem. Miejscem, w którym spełnią się Twoje marzenia, do którego zawsze z chęcią powrócisz – to nasz główny cel – dlatego chcemy stworzyć miejsce przyjazne dla Ciebie i Twojej rodziny!!Przekonaj się sam, że Nasz Gaj to gwarancja elegancji, komfortu życia, bezpieczeństwa i spokojnej przyszłości dla całej Twojej rodziny!Nowoczesna architektura, oryginalne rozplanowanie ze starannie opracowanym projektem zieleni – wszystko to tworzy Twój Nowy Świat w sercu miasta!

Inwestycja Nasz Gaj Etap II znajduje się w Rzeszowie, ul. Tęczowa (2.5 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o..

Inwestycja Nasz Gaj Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Nasz Gaj Etap II pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, TV kablowa, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nasz Gaj Etap II

Osiedle mieszkaniowe Nasz Gaj zlokalizowane będzie w zielonej, cichej i spokojnej okolicy w ścisłym centrum Rzeszowa przy ul. Tęczowej (na terenie dawnych ogródków działkowych, oś.Nowe Miasto) – na wprost TESCO, ale z dala od głównej ulicy i jej zgiełku! Zapewniamy komfort jakiego dotąd w Rzeszowie nie było! Osiedle Nasz Gaj zlokalizowane jest w mieście Rzeszów, a dokładnie w jego ścisłym centrum. Jednak mimo tak dogodnej pod wieloma względami lokalizacji można byłoby obawiać się dużego hałasu jak również, tego, czy w centrum jakiegokolwiek miasta może być bezpiecznie. Tymczasem Osiedle Nasz Gaj jest usytuowane na terenie dawnych ogródków działkowych przy ulicy Tęczowej. Od głównej ulicy, czyli Alei Powstańców Warszawskich czy drogi numer 878, jest oddalone do tego stopnia, że zgiełk miasta nie zakłóci sielanki życia w tym miejscu. Mieszkania są, więc bezpieczne, a dzięki temu, że na rynek pierwotny została wprowadzona kolejna nowoczesna i przyjazna dla rodzin inwestycja, Rzeszów może konkurować z innymi miastami w Polsce pod względem osiedli na naprawdę wysokim poziomie. Nie każde miasto może pochwalić się tak dobrze zagospodarowanymi terenami zielonymi w centrum miasta. To naprawdę wyjątkowe miejsce, które stanie się oazą, nie zmuszając nikogo do przeprowadzania się na przedmieścia, by dostać trochę zieleni i spokoju.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nasz Gaj Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Nasz Gaj Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sikorskiego / Powst. Warszawy 02.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nasz Gaj Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 350 m znajduje się BP Tulipan, w odległości 350 m znajduje się Galeria handlowa.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie