Dzielnica Parkowa

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Dzielnica Parkowa dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
B3.U4
100,27 m²
Parter

Opis Inwestycji

Lokale blisko centrum i głównych szlaków komunikacyjnych, ale równocześnie z dala od uciążliwego miejskiego zgiełku. Tego oczekują nasi Klienci i to właśnie otrzymują! Do tego nowoczesna architektura i najnowocześniejsze rozwiązania ułatwiające codzienne korzystanie z mieszkań i infrastruktury osiedla.- Niebanalne rozwiązania architektoniczne- Eleganckie Wykończenia Klatek- Nowoczesne zagospodarowanie terenu- Cichobieżne Windy- Zróżnicowane metraże i układy mieszkań- Garaże Podziemne i Komórki Lokatorskie

Inwestycja Dzielnica Parkowa znajduje się w Rzeszowie, ul. ul. Paderewskiego (3.3 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o..

Inwestycja Dzielnica Parkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Dzielnica Parkowa pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 100 metrów kwadratowych.

Deweloper NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 100 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dzielnica Parkowa

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dzielnica Parkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Dzielnica Parkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słocińska szkoła 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dzielnica Parkowa znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 5 w Rzeszowie w odległości 360 m, Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Nr 5 w odległości 360 m, Ośrodek Edukacji Nauczycili Instytutu Teologiczno-Pastoralnego im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dzielnica Parkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Nasz Sklep, w odległości 480 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dzielnica Parkowa w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.12.2016

Data aktualizacji: 04.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie