Osiedle Akacjowe

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Klonowa, oferowane bezpośrednio przez Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

pszczyński, Pawłowice, ul. Klonowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Osiedle Akacjowe

5 zdjęć

Osiedle Akacjowe
Osiedle Akacjowe
Osiedle Akacjowe
Osiedle Akacjowe

Opis Inwestycji

Kameralne "Osiedle Akacjowe" to kompleks dwunastu jednorodzinnych domów, które polecamy w szczególności osobom szukającym zacisznego kąta, by w rodzinnej atmosferze zrelaksować się i odpocząć od zgiełku wielkich miast.

Eleganckie i zarazem modernistyczne - VILLONA DOMY – wykonane są w najwyższym standardzie przy użyciu materiałów renomowanych producentów.

Solidna, zwarta architektura oraz stonowane kolory elewacji subtelnie połączone z klasycznym designem pozwalają VILLONIE być unikatem w swojej klasie. Oferowane domy jednorodzinne o powierzchni 164 m2 posiadają dwie kondygnacje: parter i piętro, a także garaż oraz dodatkowe miejsce parkingowe na posesji.

Funkcjonalny projekt domu i dobrze przemyślany układ pomieszczeń daje możliwości różnorodnego kształtowania przestrzeni oraz swobodnej aranżacji wnętrz, dzięki której można stworzyć miłą i przyjazną atmosferę, a także zapewnić komfort i wygodędla całej rodziny.

W trosce o naszych mieszkańców, budynki wykonane są z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii, a z myślą o bezpieczeństwie teren Osiedla będzie ogrodzony i monitorowany.

Powierzchnia każdego budynku wynosi 164,44m2, w tym powierzchnia użytkowa 128,28 m2. Składają się na nią:

• parter 99,49 m2

• piętro 64,95 m2.

Na parterze zaprojektowano: salon z wyjściem do eleganckiego patio i na ogród, dodatkowy pokój, kuchnię, toaletę oraz pomieszczenie gospodarcze. Ponadto w poziomie przyziemia przewidziano garaż na samochód osobowy. Piętro budynku obejmuje: trzy przestronne pokoje, łazienkę oraz przedpokój.

Inwestycja Osiedle Akacjowe znajduje się w Pawłowicach, ul. Klonowa (1.5 km od Jastrzębia-Zdroju), została zrealizowana przez Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Osiedle Akacjowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Akacjowe nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nexx Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat Pszczyński powstał w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jest częścią województwa śląskiego, a jego siedzibą jest miasto Pszczyna. Tworzą go: gmina miejsko-wiejska Pszczyna, gminy wiejskie: Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Suszec oraz miasto Pszczyna. Pierwsza wzmianka o powiecie pszczyńskim pochodzi z 1742 roku. Na początki istnienia w regionie znajdował się znaczny kawałek Górnego Śląska. Przez lata powierzchni regionu zmieniała się kilka razy. Obecnie zajmuje przestrzeń około 471 kilometrów, którą zamieszkuje ponad 100 tysięcy osób.

Komunikacja

Przez powiat pszczyński przechodzą ważne dla południowej i zachodniej części województwa śląskiego szlaki komunikacyjne - droga krajowa nr 1, która łączy północ z południem kraju. Duże znaczenie mają także drogi wojewódzkie przebiegające przez powiat: 933, 935, 938, 939, 931 i 928. Transport zbiorowy w regionie świadczony jest przez prywatnych przewoźników oraz autobusy PKS.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Akacjowe?

Data publikacji: 16.05.2012
Data aktualizacji: 10.09.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: