Nove Villove

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNexx Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 995 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowy Sikornik - Etap 2(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Biegusa (2.6 km od centrum Gliwic)
  Nowy Sikornik - Etap 2
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 29 - 76 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Jantar Investment Sp. z o.o. Sp. k.
 • Nove Villove II Etap(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Toruńska (2.2 km od centrum Gliwic)
  Nove Villove II Etap
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 71
  Powierzchnia: 37 - 98 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Nexx Sp. z o.o. Sp. k.
 • Sobieskiego17a(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Sobieskiego 17a (1.3 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 7 600/m2
  Sobieskiego17a
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 66 - 115 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Modern Prestige sp.z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Osiedle NOVE VILLOVE to kompleks nowoczesnych apartamentów, który powstanie w prężnie rozwijającej się dzielnicy Nowe Gliwice przy ul. Toruńskiej (os. Trynek).Inwestycja obejmuje 9 budynków dwupiętrowych, przy czym pierwszy etap będzie dotyczył budowy 5 budynków.Panoramiczne okna, balkony, loggie oraz ogrody i tarasy na poziomie O sprawią, że Nove Villove będzie wyjątkowym miejscem.Modna elewacja w ciepłej kolorystyce z płytami o strukturze i kolorze drewna, szklane balustrady oraz estetycznie zaprojektowane części wspólne będą kwintesencją dobrego stylu. Całość dopełni odpowiednio i starannie zagospodarowany teren osiedla. Zielona strona inwestycji będzie nie tylko piękna, ale również funkcjonalna. Zaprojektowany ogród w stylu japońskim z pergolami stworzy strefę relaksu i odpoczynku, która pozwoli na oddech od codziennego zgiełku.

Inwestycja Nove Villove znajduje się w Gliwicach, ul. Bogatki 3/1 (2.4 km od centrum Gliwic), jest realizowana przez dewelopera Nexx Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Nove Villove jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nove Villove pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 45 do 81 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nexx Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nove Villove

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nove Villove znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Przedszkoli Miejskich Nr 3 w Gliwicach w odległości 370 m, Przedszkole Miejskie Nr 29 w Gliwicach w odległości 370 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gliwicach w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nove Villove jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nove Villove składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Społem, w odległości 260 m znajduje się Targowisko "Sikornik", w odległości 290 m znajduje się Piekarnia-cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nove Villove w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.01.2018

Data aktualizacji: 20.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie