Dom na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 143,07 m² - numer B1
Inwestycja:
Aniceta ResidenceDeweloper:
New Aparts Invest Sp. z o.o.
Inwestycja:
Aniceta ResidenceDeweloper:
New Aparts Invest Sp. z o.o.Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Ojca Aniceta 10
Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Ojca Aniceta 10
:format(jpg)/properties/planimagepage/image/1245997/8ba839.png)
:format(jpg)/offers/offer/18908/main_image/aniceta-residence_89aa5d.jpg)
1 zdjęcie
:format(jpg)/properties/planimagepage/image/1245997/8ba839.png)
Termin oddania
2 kw. 2026
Ilość pokoi
5 pokoi
Metraż
143,07 m²
Piętro
Parter
Strona świata
wschód, południe
Powierzchnie dodatkowe
Ogródek
Kuchnia
otwarta kuchnia
Wysokość pomieszczeń
od 260 do 270 cm wysokości
Ilość kondygnacji
2 poziomy w tym poddasze
Oznaczenie oferty
B1
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
- miejsca postojowe naziemne (18 miejsc): nieobowiązkowy zakup
Standard wykończenia
standard deweloperski
Ogrzewanie
pompa ciepła
Realizacja inwestycji
Udogodnienia
Przyroda
Charakterystyka energetyczna nieruchomości
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
Wysokość czynszu
Warunki rezerwacji
Zabezpieczenie środków
Zdjęcia z budowy
Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja
Lokalizacja inwestycji
Metro - Bródno - 1365 m
Przystanek Tramwajowy - 1223 m
Przystanek Autobusowy - 369 m
Dojazd do centrum: pokaż
W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:
11 kawiarni i restauracji, 14 sklepów, 62 obiekty sportowe, 2 placówki medyczne, 20 placówek edukacyjnych, 37 placów zabaw
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.
Opis oferty
Nowy 5-pokojowy dom bliźniak na sprzedaż o powierzchni 143,07 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Aniceta Residence na Brzezinach, ul. Ojca Aniceta 10 (8.5 km od centrum Warszawy).
Inwestycja jest realizowana przez New Aparts Invest Sp. z o.o.
Cała inwestycja składa się z 8 nowych domów.
Inwestycja Aniceta Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.
Nowy dom bliźniak o oznaczeniu B1 , składa się z 2 kondygnacji w tym poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 270 cm.
W domu bliźniaku numer B1 znajduje się się 5 pokoi.
Okna domu wychodzą na wschód, południe.
Do domu przynależy ogródek o powierzchni 49,15 m².
Dla przyszłych mieszkańców Aniceta Residence deweloper przewidział miejsca postojowe naziemne (18 miejsc)
Dom znajduje się w inwestycji Aniceta Residence, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 7 podobnych nowych domów.
Kup ten dom na kredyt
Symulacja miesięcznej raty kredytowej
Wkład własny
Większość banków wymaga wkładu własnego na poziomie 20% ceny nieruchomości
%
zł
Okres kredytowania
Rata miesięczna jest zależna od długości okresu kredytowania
Kalkulator wylicza orientacyjną ratę Twojego kredytu przy założeniu, że średnie oprocentowanie kredytu wraz z WIBOR i marżą banku wynosi 7%.
Twoja miesięczna rata kredytu
- zł
Kalkulacja raty kredytowej została oparta o estymowaną cenę nieruchomości (0 - 0 zł) na podstawie ostatnich danych od dewelopera i naszych danych analitycznych
/vendors/vendor/logo/cdf619.png)
New Aparts Invest Sp. z o.o.
Strona internetowa inwestycjiAdres biura sprzedaży:
ul. Ojca Aniceta 10, 03-264 WarszawaGodziny otwarcia biura sprzedaży:
- Poniedziałek: 09:00 - 19:00
- Wtorek: 09:00 - 19:00
- Środa: 09:00 - 19:00
- Czwartek: 09:00 - 19:00
- Piątek: 09:00 - 19:00
Uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie terminu wizyty.