Polna Sielanka

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nest Group

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Polna Sielanka dostępnych jest 9 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPow. działkiCena
1.A1 5173 m2375 m2
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 4%
2.A2 5173 m2375 m2
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 4%
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
3.A1 5173 m2375 m2
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 4%
4.A2 5173 m2375 m2
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 4%
5.A1 5173 m2375 m2
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 4%
6.A2 5173 m2375 m2
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 4%
7.A1 5173 m2375 m2
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 4%
9.B1 7266 m2608 m2
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 4%
10.B2 7266 m2599 m2
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 4%

Opis Inwestycji

Polna Sielanka to osiedle domów jednorodzinnych, położone w spokojnej, zacisznej okolicy, w otoczeniu natury. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Polnej na Rembelszczyźnie, w gminie Nieporęt, w pobliżu ul. Jana Kazimierza (przedłużenie ul. Płochocińskiej), w odległości 1,8 km od granicy Warszawy.Domy, ulokowane na działkach od 375 do 649 m2, mieszczą od 4 do 5 pokoi oraz poddasze z pełną swobodą aranżacji, co pozwala wygospodarować przestrzeń dla każdego z domowników według potrzeb. Każdy dom ma garaż na jeden lub dwa samochody oraz miejsce postojowe przed budynkiem. Duże ogrody dają możliwość pełnego wykorzystania oraz docenienia walorów spokojnej okolicy. Oświetlona latarniami, gminna droga z kostki zapewni wkrótce bezpieczny i wygodny dojazd do osiedla.Kilka sklepów i dyskontów w sąsiedztwie, publiczna szkoła podstawowa oraz kilkanaście żłobków i przedszkoli w promieniu 10 minut samochodem sprawiają, że w Polnej Sielance mieszka się wygodnie. Dojazd do centrum zapewnia kilka autobusów miejskich, zatrzymujących się w odległości 900 m od osiedla.Położona z dala od tłoku i hałasu centrum miasta Polna Sielanka to miejsce dla ludzi ceniących przestrzeń, spokój i ciszę. Amatorzy aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu znajdą wokół osiedla wiele tras spacerowych i rowerowych. W odległości niespełna kilometra od Polnej Sielanki przebiega Kanał Żerański, którym kajakiem można spłynąć do Jeziora Zegrzyńskiego.Nowoczesna architektura, przestronne i funkcjonalne wnętrza oraz możliwość instalacji ekologicznych rozwiązań grzewczych sprawiają, że Polna Sielanka to idealne miejsce do życia dla szukających oddechu mieszkańców wielkich osiedli, położone tuż przy granicy miasta.Przyłącze do miejskiej sieci wodociągowej. Na życzenie, w ramach zmian lokatorskich, możliwość instalacji ogrzewania podłogowego, dachowych kolektorów słonecznych, okablowania instalacji alarmowej, rozprowadzenia instalacji do podlewania ogrodu. Kanalizacyjny zbiornik bezodpływowy na terenie działki.

Inwestycja Polna Sielanka znajduje się w Rembelszczyźnie, ul. Polna (1.5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Nest Group.

Inwestycja Polna Sielanka jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów w tym 9 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Polna Sielanka pozostało na sprzedaż 9 nowych domów o powierzchniach od 173 do 266 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 173 m2 (7 domów)
  • 7-pokojowe o powierzchni od 266 m2 (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nest Group przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 18 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 130 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garażeoraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: przystosowane dla niepełnosprawnych.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 9 domów w tym 9 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów:od 173 do 266 m2.
Powierzchnie działek:od 375 do 608 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5, 7-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Polna Sielanka

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

Komunikacja

Przez teren powiatu legionowskiego przebiega trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 61 (Warszawa – Pojezierze Mazurskie) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze). Biegnie tędy również linia kolejowa nr 9, łącząca Warszawę z Gdańskiem. Powiat jest dobrze skomunikowany ze stolicą zarówno poprzez linie autobusowe, jak i kolejowe: Szybkiej Kolei Miejskiej (S3, S9) oraz Kolei Mazowieckich.

W odległości 450 metrów od inwestycji Polna Sielanka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny REMBELSZCZYZNA 04 (REMBELSZCZYZNA).

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1500 m znajduje się Świć J. Gabinet lekarski, w odległości 1550 m znajduje się Brylska Jadwiga. Odchudzanie.

Data publikacji: 21.06.2018

Data aktualizacji: 10.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie