Nowy Punkt 2

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Poborzańska, oferowane bezpośrednio przez

NAPOLLO

Warszawa, Bródno, ul. Poborzańska 43 i 43A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowy Punkt 2Nowy Punkt 2

2 zdjęcia

Nowy Punkt 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Nowy Punkt 2 logo

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o metrażu 12,84 m2 na nowo powstałym osiedlu NOWY PUNKT 2. Lokal jest położony tuż przy wejściu na osiedle, od strony ul. Poborzańskiej.

Z uwagi na wielkość najlepiej nadaje się na niewielkie biuro (punkt kredytowy, agencja ubezpieczeniowa itp.).

Doskonała lokalizacja - na drodze prowadzącej do parku Bródnowskiego. Wokół zabudowa mieszkaniowa, liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, około 300 m od osiedla planowana jest końcowa stacja II linii metra.

Inwestycja Nowy Punkt 2 znajduje się na Bródnie, ul. Poborzańska 43 i 43A (6.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez NAPOLLO.

Inwestycja Nowy Punkt 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Nowy Punkt 2 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli NAPOLLO przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Punkt 2?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Punkt 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 332 metrów od inwestycji Nowy Punkt 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bródno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Punkt 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Punkt 2 znajduje się 60 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Malinowo w odległości 210 m, żłobek w odległości 213 m, Szkoła Podstawowa nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Punkt 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa w odległości 222 m, Hendimed w odległości 379 m, Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna w odległości 472 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Punkt 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 64 m znajduje się Żabka, w odległości 156 m znajduje się Stokrotka, w odległości 201 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Punkt 2 w odległości 115 m znajduje się boisko / kort, w odległości 138 m znajduje się boisko / kort, w odległości 140 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: