NAPOLLO logo

NAPOLLO

Warszawa, ul. Osmańska 12
O nas
Oferta
Oferty specjalne
Kontakt

Informacje o nas

Deweloperem projektu jest Napollo - inwestor i deweloper zarówno obiektów handlowych jak i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Napollo jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Obecnie Spółka realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie – Apartamenty Niemcewicza 19 (Ochota), Nowe Południe 2 (Mokotów), Osiedle Tercet (Targówek), Osiedle Brzeziny (Białołęka) . Spółka dotychczas zrealizowała łącznie 9 inwestycji mieszkaniowych w Lublinie i w Warszawie.

Napollo jest właścicielem centrum handlowego Galeria Renova w Warszawie. Spółka realizuje również na terenie całego kraju centra i parki handlowe typu convenience pn. Centrum Zakupów.

Celem NAPOLLO jest tworzenie budynków mieszkalnych, które odpowiadają zarówno oczekiwaniom klientów, jak i wymogom lokalizacji. Projekty cechują funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni mieszkalnej, szeroki wachlarz dostępnych metraży i staranna aranżacja przestrzeni wokół budynków. Na tle otaczającej zabudowy inwestycje dewelopera wyróżniają się elegancką bryłą, ciekawym detalem i wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi.

Napollo stawia na wysoką jakość projektów architektonicznych, solidność wykonania i wykorzystanie naturalnych materiałów wykończeniowych. Współpracuje z renomowanymi pracowniami architektonicznymi. Projekty inwestycji wykonali m. in. JEMS Architekci, Fiszer Atelier 41, czy SDA Szcześniak Denier Architekci.

Posiadamy w sprzedaży 14 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Puenta
  2 kw. 2025
  Puenta to Wasze wymarzone miejsce na mapie Warszawy. Dlaczego? To właśnie tutaj możecie mieszkać w otoczeniu zieleni i cieszyć się kameralną atmosferą. Nasze mieszkania znajdują się zaledwie 5 minut spacerem obok stacji metra, a to gwarantuje Wam szybki i łatwy dojazd w każdy rejon Warszawy. Zakupy – te małe i większe – zrobicie w znajdującej się naprzeciw galerii handlowej, a na spacer

  Puenta

  od 15 700 /m2
  ul. Rembielińska, Bródno, Warszawa(6.9 km od centrum)
  NAPOLLO
 • Nowe Południe 2
  gotowe
  Mokotów to idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w dzielnicy z klimatem, zatopionej w zieleni, która sprzyja odpoczynkowi, jak i dla tych, którzy lubią korzystać w pełni z miejskich atrakcji: codziennych spotkań, częstych zakupów czy stałej aktywności sportowej. Właśnie tu, w południowej części Stegien, przy ul. Śródziemnomorskiej 37 powstanie Nowe Południe 2. To budynek wielorodzinny z

  Nowe Południe 2

  od 17 500 /m2
  ul. Śródziemnomorska 37, Stegny, Mokotów, Warszawa(6.8 km od centrum)
  NAPOLLO

Oferty Specjalne

Zakończyliśmy sprzedaż 16 inwestycji

Kontakt

NAPOLLO logo
NAPOLLO
Warszawa, ul. Osmańska 12
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: