Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 45,86 m² - numer 2E.1.01

Oferta archiwalna

Poznań, Nowe Miasto, Chartowo, ul. DymkaInwestycja: Murapol MaltaDeweloper: Murapol S.A.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Murapol Malta lub inne propozycje na Chartowie

POWIERZCHNIA45,86 m²
POKOJE3
PIĘTRO1
TERMIN ODDANIA2 kw. 2022
Murapol Malta

8 zdjęć

Murapol Malta

Najbliższe inwestycje

 • Dymka 214

  Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o.

 • Sagaris Malta
  od: 7 000 zł/m2

  Sagaris Constructions Sp. z o.o.

 • Malta Wołkowyska etap III

  UWI Inwestycje S.A.

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
2E.1.01
Liczba kondygnacji:
1 poziom
Pokoje:
3 pokoje
Metraż:
45,86 m²
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Kuchnia:
informacja u dewelopera
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
255 cm wysokości
Piętro:
1 piętro
Miejsca postojowe:
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie:
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
mieszkanie znajduje się w inwestycji Murapol Malta, w której dostępnych jest jeszcze 12 podobnych ofert

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Murapol Malta na Chartowie przy ul. Dymka (4.9 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 365 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 82 o powierzchni od 27 do 99 m², w budynkach jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Murapol Malta jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 2E.1.01 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 255 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział: miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Murapol Malta nad Jez. Maltańskim - doskonała propozycja dla tych, którzy chcą zamieszkać wśród zieleni, w sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i blisko centrum. Szeroki wybór mieszkań w dwóch powstających budynkach. Mieszkania zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy oraz opcję smart home.

Data oddania do użytkowania:

budynek 1 - IIQ2022,

budynek 2 - IIQ2022.

Inwestycja Murapol Malta powstaje przy ul. Dymka czyli w sąsiedztwie słynnego Jeziora Maltańskiego, Parku Tysiąclecia oraz ogrodu zoologicznego, a zarazem bardzo blisko ścisłego centrum Poznania. Osiedle składa się z 365 komfortowych mieszkań w dwóch funkcjonalnie zaprojektowanych budynkach. Doskonałe skomunikowanie z centrum oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w Poznaniu.

Dlaczego warto?

• Zaletą wszystkich mieszkań jest przestronny układ oraz duże nasłonecznienie pomieszczeń. Pokoje są jasne, a także ustawne. W ofercie znajdują się kawalerki, mieszkania 2-, 3-, 4- oraz 5-pokojowe.

• Nowoczesna architektura osiedla – nie tylko miła dla oka i dostosowana do potrzeb mieszkańców, lecz także przyjazna dla środowiska, dzięki wysokim parametrom termoizolacyjnym.

• Optymalna liczba miejsc parkingowych – w podziemnej hali garażowej oraz na parkingu zewnętrznym.

• Wszystkie mieszkania na piętrach mają obszerne balkony, a te na parterze – tarasy i ogródki.

• Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami.

• Budynki zostaną wyposażone w szybkie i ciche windy, co ułatwi przemieszczanie się na wyższe kondygnacje.

Co jeszcze zyskujesz?

• Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.

• Mieszkania w tej inwestycji są wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy. W każdym mieszkaniu znajdują się nowoczesne filtry powietrza, które zatrzymują nie tylko kurz, smog czy mikroorganizmy, lecz również owady.

W ramach tej inwestycji naszym klientom w Poznaniu oferujemy łącznie 365 mieszkań, w tym 90 w najnowszym etapie osiedla. To jeszcze większa szansa, na znalezienie takiego mieszkania, które idealnie odpowiada indywidualnym preferencjom. Aktualnie w ofercie znajdują się:

• kawalerki o powierzchni od. 25 mkw.do 32 mkw.

• mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 30 mkw. do 44 mkw.

• mieszkania 3-pokojowe już od 42 mkw. do 67 mkw.

• mieszkania 4- oraz 5-pokojowe o zróżnicowanej powierzchni – od 57 mkw. do 98 mkw.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Murapol Malta, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 12 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji

• Oddalone o kilometr Jezioro Maltańskie stanowi jeden z najpopularniejszych w Poznaniu terenów rekreacyjnych. Blisko osiedla znajduje się także słynny ogród zoologiczny. • W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji dostępna jest bogata infrastruktura handlowo-usługowo-edukacyjna: sklepy, restauracje, żłobki, przedszkola. Mieszkańców ucieszy też bliskość licznych centrów handlowych (M1, Posnania, Galeria Malta, IKEA). • Osiedle przy ul. Dymka jest doskonale skomunikowane ze Śródmieściem Poznania. Dojazd transportem miejskim do centrum zajmuje 15 minut.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Malta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Murapol Malta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Biała Góra n/ż.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Malta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia w odległości 370 m, SOR w odległości 460 m, Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego w odległości 4170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Malta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 22.01.2019
Data aktualizacji: 11.06.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: