Pekabex Development Sp. z o.o. logo

Pekabex Development Sp. z o.o.

Poznań, ul. Szarych Szeregów 27
O nas
Oferta
Oferty specjalne
Kontakt

Informacje o nas

Pekabex Development to renomowana firma specjalizująca się w budowie wysokiej jakości osiedli mieszkaniowych i apartamentów w Polsce i Niemczech.

Naszym celem jest przede wszystkim satysfakcja Klienta. Dlatego nasze realizacje są zawsze sumą nowoczesnej technologii, starannie dobranej lokalizacji, wysokiej jakości wykonania i przemyślanych rozwiązań projektowych.

Technologia

W obszarze technologii stosujemy „System Pekabex®” oparty na konstrukcji prefabrykowanej, co zapewnia najwyższą jakość elementów produkowanych w kontrolowanych warunkach fabrycznych. Zastosowanie innowacyjnej technologii prefabrykacji gwarantuje nie tylko najwyższą jakość budynków, ale także szybkość ich budowy. Wierzymy, że prefabrykacja jest kluczową technologią przyszłości w budownictwie mieszkaniowym.

Ekologia

Troska o środowisko naturalne jest dla nas priorytetową wartością, stąd w ramach naszych projektów mieszkaniowych szczególną uwagę poświęcamy ekologicznym rozwiązaniom, co potwierdza m.in. certyfikat BREEAM dla Osiedla „Neonowe” w Częstochowie. Ten światowej klasy certyfikat gwarantuje, że nasze budynki są zgodne z najwyższymi standardami jakości i przyjazne dla środowiska. Stosowana przez nas technologia budowy pozwala redukować znacząco ślad węglowy.

PZFD

Pekabex Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, skupiającego największych deweloperów działających na rzecz rozwoju rynku mieszkaniowego w Polsce. W naszej działalności przestrzegamy zasad Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient-Deweloper, wypracowanego wspólnie z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumenta.

Posiadamy w sprzedaży 156 nieruchomości w 3 inwestycjach

Wszystkie
Częstochowa
Poznań
 • Osiedle Neonowe
  2 kw. 2024
  Z przyjemnością prezentujemy nowoczesną inwestycję zlokalizowaną w sercu Częstochowy - Osiedle Neonowe, usytuowane przy ul. Katedralnej na Starym Mieście. Położenie ulicy Katedralnej, zaledwie kilka minut spacerem od stacji PKP, dworca autobusowego, Filharmonii Częstochowskiej, Starego Rynku, Galerii Jurajskiej, Alei Najświętszej Maryi Panny oraz innych punktów usługowo-rozrywkowych, sprawia, że

  Osiedle Neonowe

  od 7 785 /m2
  ul. Katedralna 15 , Częstochowa(0.3 km od centrum)
  Pekabex Development Sp. z o.o.
 • JA_SIELSKA III
  3 kw. 2024
  JA_SIELSKA to kameralne osiedle mieszkaniowe zaprojektowane dla ludzi świadomych swoich potrzeb oraz otaczającego ich świata. W 3 etapie inwestycji przy ulicy Jasielskiej powstaną 3 pięciokondygnacyjne budynki z antresolą mieszczące 124 lokale o zróżnicowanych metrażach: - Kompaktowe kawalerki świetne dla młodych - 2 i 3-pokojowe mieszkania idealne dla rodzin - 4 i 5-pokojowe apartamenty dla

  JA_SIELSKA III

  ul. Jasielska , Podolany, Jeżyce, Poznań(4.9 km od centrum)
  Pekabex Development Sp. z o.o.

Oferty Specjalne

Nowe lokale użytkowe

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Pekabex Development Sp. z o.o. logo
Pekabex Development Sp. z o.o.
Poznań, ul. Szarych Szeregów 27
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: