Wilkszyn domy jednorodzinne

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Leśna, oferowane bezpośrednio przez MT Project

średzki, Wilkszyn, ul. Leśna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Wilkszyn domy jednorodzinne

5 zdjęć

Wilkszyn domy jednorodzinne
Wilkszyn domy jednorodzinne
Wilkszyn domy jednorodzinne
Wilkszyn domy jednorodzinne

Najbliższe inwestycje

  • Osiedle Pod Lasem
    od: 4 279 zł/m2

    Dream House Invest Development

Opis Inwestycji

W drugiej połowie 2019 roku ruszyła budowa kolejnej naszej inwestycji domów szeregowych, tym razem położonej przy ulicy Leśnej w Wilkszynie. To miejscowość położona niecały kilometr od granicy Wrocławia. Niewątpliwe zalety tego miejsca to wyjątkowy mikroklimat i otoczenie zieleni. W najbliższej okolicy znajduje się sklep spożywczy, kawiarnia, stacja benzynowa, plac zabaw oraz boiska sportowe. Nasze osiedle jest zlokalizowane w odległości ok. 25-30 min jazdy samochodem od centrum Wrocławia. Zarówno obwodnica Leśnicy oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławia zapewniają dobry dojazd do różnych części miasta. Do Wilkszyna kursują także miejskie linie autobusowe.

W skład osiedla wchodzi piętnaście dwupoziomowych lokali o charakterze domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej. Metraż każdego z lokali to 105,33 m2. W ich skład wchodzą dwie łazienki, trzy sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym. Każdy z lokali posiada garaż z miejscem postojowym oraz przydomowy ogródek. Wysoka jakość wykonania i wyjątkowe położenie inwestycji to atuty, które zapewnią odpowiedni standard dla Państwa potrzeb i oczekiwań.

Inwestycja Wilkszyn domy jednorodzinne znajduje się w Wilkszynie, ul. Leśna (0.7 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera MT Project.

Inwestycja Wilkszyn domy jednorodzinne została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych domów w tym 15 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Wilkszyn domy jednorodzinne pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 105 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MT Project przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 15 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, boisko, internet, klimatyzacja, TV kablowa, inteligentny dom
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, park

Lokalizacja inwestycji

Województwo dolnośląskie, jedno z 16 województw ze stolicą we Wrocławiu. Zostało utworzone w 1999 roku z ziem poprzednich województw wrocławskiego, legnickiego, jeleniogórskiego, wałbrzyskiego i części leszczyńskiego oraz kaliskiego. Województwo to jest położone na południowym zachodzie kraju, obejmując znaczną część historycznego Śląska (Dolny Śląsk) i wschodnie Łużyce Górne.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilkszyn domy jednorodzinne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Wilkszyn domy jednorodzinne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilkszyn - Polna.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wilkszyn domy jednorodzinne składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Delikatesy Kredens.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wilkszyn domy jednorodzinne w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.02.2020
Data aktualizacji: 09.03.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Wilkszynie

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: