Osiedle Piastowskie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tadeusza Rejtana, oferowane bezpośrednio przez

MPM Development Sp. z o. o.

Opole, ul. Tadeusza Rejtana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Piastowskie

2 zdjęcia

Osiedle Piastowskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Istnieje możliwość dokupienia komórki, która znajduję się w piwnicy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

„Osiedle Pistowskie” powstaje przy ul. Rejtana w Opolu. Jest to projekt deweloperski charakteryzujący się niepowtarzalną lokalizacją, unikalną architekturą budynków, funkcjonalnymi rozkładami mieszkań oraz starannie zaprojektowanymi częściami wspólnymi.

Mieszkania zostały zaprojektowane tak, żeby spełniać różnorodne oczekiwania Klientów . Na terenie działki powstaną cztery pięciokondygnacyjne budynki, w których znajdzie się 120 mieszkań od przytulnych kawalerek o pow. 36 m2 do luksusowych, komfortowych apartamentów o powierzchni 113 m2.

Nowoczesne mieszkania, wysoki standard wykończenia budynku oraz dogodna lokalizacja czynią OSIEDLE PIASTOWSKIE wyjątkowym miejscem, które może stać się również Twoim Domem.

Pierwszy etap osiedla zostanie oddany w III kwartale 2018 r. Składa się on z pięciokondygnacyjnego budynku, w którym powstanie 20 mieszkań.

Projekt realizuje doświadczona firma deweloperska MPM Development Sp. z o.o. Poza realizacją obiektów przemysłowych oraz budownictwa użyteczności publicznej, zrealizowano dotąd wiele projektów mieszkaniowych, głównie na terenie województwa opolskiego jak również w samym Opolu przy ul. Hallera 1 „Zakatek Hallera”.

Inwestycja Osiedle Piastowskie znajduje się w Opolu, ul. Tadeusza Rejtana (3 km od centrum Opola), została zrealizowana przez MPM Development Sp. z o. o.

Inwestycja Osiedle Piastowskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Piastowskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MPM Development Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Istnieje możliwość dokupienia komórki, która znajduję się w piwnicy.

Lokalizacja inwestycji

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka, a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, kilka dużych galerii handlowych, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Piastowskie?

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie zarówno do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i kilka linii nocnych. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się też kilka stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Piastowskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1980 metrów od inwestycji Osiedle Piastowskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Opole Główne.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Piastowskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Piastowskie znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 210 m, szkoła w odległości 220 m, szkoła w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Piastowskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zakład Sprzętu Ortopedycznego i Rehabilitacyjnego "KORFANTÓW" przy Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie w odległości 730 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 740 m, Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Współuzależnień Opolu w odległości 750 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Piastowskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Biedronka, w odległości 870 m znajduje się Netto, w odległości 870 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Piastowskie w odległości 230 m znajduje się Stadion Żużlowy Kolejarz Opole, w odległości 490 m znajduje się boisko / kort, w odległości 540 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 15.12.2017
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: