Leśna 22

Domy na sprzedaż ul. Leśna 17, oferowane bezpośrednio przez Mosinova Sp. z o.o. Sp. K.

poznański, Kiekrz, ul. Leśna 17
Ceny od: 5 430 zł/m2
Leśna 22

2 zdjęcia

Leśna 22

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Leśna 22 dostępnych jest 10 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro
 • rezerwat przyrody

Opis Inwestycji

Malowniczo położone osiedle 24 mieszkań w 6 bliźniaczych budynkach dwulokalowych w Kiekrzu przy ulicy Leśnej.

Zamieszkaj w miejscu, które oferuje kompromis pomiędzy dostępem do miejskich wygód, a sąsiedztwem jednego z najpiękniejszych wielkopolskich jezior.

Kiekrz to miejscowość nad Jeziorem Kierskim znana z klubów żeglarskich oraz ośrodków wypoczynkowych. Odległość od Poznania to 12 km w kierunku północno-zachodnim.

Nasza inwestycja to 24 lokale o powierzchni 100,91 m² oraz 84,12 m² z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Na parterze wydzielono przestronny, słoneczny salon z aneksem kuchennym, który tworzy centrum życia rodzinnego oraz łazienkę. Strefę dzienną uzupełnia przeszkolone wyjście z salonu na taras i do ogrodu. Piętro to strefa nocna, zapewniająca prywatność domowników z 3 sypialniami i dużą łazienką.

Lokalizacja naszych domów to miejsce z wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących spokój, rodzinną atmosferę i bliskość natury. Tutaj jest pięknie o każdej porze roku!

Inwestycja Leśna 22 znajduje się w Kiekrzu, ul. Leśna 17 (1.8 km od Poznania), jest realizowana przez Mosinova Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Leśna 22 w sprzedaży jest 10 nowych domów o powierzchni od 84 do 101 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 84 do 101 m2 (10 domów)

Dla przyszłych mieszkańców Mosinova Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Stolarka okienna

okna PCV trzyszybowe, zewnętrzny kolor: antracyt, wewnętrzny kolor: biały

Posadzka

cementowa

Ściany

- nośne bloczki silikatowe 24 cm - działowe siporex 10 cm, wewnętrzne nośne bloczki silikatowe 18 cm - nośna działowa międzylokalowa dźwiękochłonna SILIKATOWA 24 cm - zewnętrzne – izolacja pionowa z płyt styropianowych gr. 20 cm

Instalacje

- wodna wewnętrzna - wodna zewnętrzna – kurek czerpalny na ścianie zewnętrznej budynku bez podlicznika - kanalizacyjna wewnętrzna - kanalizacyjna zewnętrzna - elektryczna wewnętrzna wraz z gniazdami i włącznikami światła - gazowa wewnętrzna do kotła gazowego - gazowa zewnętrzna – przyłącze gazu - elektryczna zewnętrzna – przyłącze elektryczne

Ogrzewanie

- kocioł gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny - łazienki: grzejniki drabinkowe z głowicami termostatycznymi - pozostałe: grzejniki stalowe z głowicami termostatycznymi - ogrzewanie podłogowe w łazienkach oraz na parterze

Wentylacja

grawitacyjna

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: w obrębie nabywanej działki (front budynku lub bok).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 10 domów bliźniaków.
Powierzchnie domów:
od 84 do 101 m².
Powierzchnie działek:
od 120 do 185 m².
Ceny domów:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 430 do 6 158 zł.
Opis płatności:
indywidualny harmonogram płatności.
Warunki rezerwacji:
ustna rezerwacja na 3 dni, umowa rezerwacyjna z wpłatą 8 000zł.
Zabezpieczenie środków klienta:
zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Atutem naszej inwestycji jest dobra infrastruktura drogowa - w odległości 1 km znajduje się zjazd do Zachodniej Obwodnicy Poznania i trasy S11, którą z łatwością można dojechać do autostrady A2. Przystanek komunikacji miejskiej relacji Poznań-Kiekrz znajduje się w odległości 350 metrów w linii prostej. Jeszcze bliżej są tereny zielone i przestrzeń Natura 2000. Najbliższy sklep spożywczy przy ulicy Kierskiej oddalony jest o 1,5 km. W dalszej odległości, kierując się na Rokietnicę znajdą Państwo: szkołę podstawową, przedszkola, kościół, salony kosmetyczne, kawiarnie, sklepy spożywcze, siłownie i halę sportową. Jezioro Kierskie jest obecnie największym jeziorem w granicach Poznania. Stanowi bardzo ważny akwen dla uprawiania sportów wodnych głównie żeglarstwa a w sezonie zimowym dominującym sportem są bojery.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leśna 22?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leśna 22 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Leśna 22 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kiekrz/Starzyńska n/ż.

Data publikacji: 02.05.2022
Data aktualizacji: 21.07.2022
Mosinova Sp. z o.o. Sp. K. logo

Mosinova Sp. z o.o. Sp. K.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Ogrodowa 14A, Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: