Osiedle Rainbow

Oferta archiwalna

Kraków, Prądnik Biały, ul. Piaskowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1295 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Rainbow

3 zdjęcia

Osiedle Rainbow
Osiedle Rainbow
Osiedle Rainbow

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Projekt Rainbow to 12 apartamentów o podwyższonym standardzie w Krakowie Bronowicach przy ulicy Piaskowej. Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji Black & White. Kompleks trzech budynków stworzy kameralne, ekskluzywne osiedle- wyjątkowe miejsce na mieszkaniowej mapie Krakowa.

Osiedle oddalone jest zaledwie 6 km od Rynku Głównego, 3 km od obwodnicy Krakowa i 1 km od ul. Josepha Conrada oraz nowo-wybudowanego ronda Ofiar Katynia. Doskonałe położenie komunikacyjne w połączeniu ze spokojnym otoczeniem domów jednorodzinnych zapewnią komfort mieszkania naszym Klientom.

W ramach projektu powstaną trzy budynki mieszkalne. W każdym z nich wydzielone są cztery apartamenty- dwa mniejsze (około 90m2) zlokalizowane na parterze oraz dwa większe (około 120m2) znajdujące się na pierwszym pietrze oraz poddaszu. Dzięki przemyślanej konstrukcji architektoniczej budynki pozbawione są części wspólnych- wejście do lokali na piętrze możliwe jest dzięki niezależnej zewnętrznej klatce schodowej.

Apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają̨ salon, kuchnię trzy pokoje, łazienkę̨, kotłownię oraz wiatrołap z przedpokojem. Lokale mieszkalne na piętrze posiadają̨ salon z tarasem, kuchnię, łazienkę̨, 2 pokoje, wiatrołap, przedpokój oraz poddasze, na którym zlokalizowano 4 pokoje i taras. Budynki zaprojektowano w taki sposób by umożliwić́ dowolną aranżację̨ wnętrz i całego układu funkcjonalnego.

Dojazd do poszczególnych budynków odbywa się̨ poprzez komunikację wewnętrzną̨. Przy każdym budynku zaprojektowano 6 miejsc postojowych, łącznie 18 miejsc z dodatkową możliwością wybudowania kolejnych 6 miejsc postojowych na terenie przyległym do pasa drogowego.

CHARAKTERYSTYKA OSIEDLA

- nowoczesna, niepowtarzalna ARCHITEKTURA oraz najwyższy STANDARD wykonania budynków

- innowacyjna ELEWACJA panelowa (zamiast rolet zewnętrznych)

- BEZPIECZEŃSTWO zapewnione dzięki systemowi alarmowemu

- osiedle ogrodzone, przesuwna brama wjazdowa na pilota

- KAMERALNOŚĆ, komfort i dobre sąsiedztwo w bliskiej odległości centrum Krakowa

- JAKOŚĆ zastosowanych materiałów: drewniane okna, najwyższej klasy okna dachowe Velux, tradycyjna MUROWANA KONSTRUKCJA, ściany- ceramika poryzowana

CHARAKTERYSTYKA APARTAMENTÓW

- niemal nieograniczona możliwość ARANŻACJI wnętrz

- doskonałe NAŚWIETLENIE dzięki panoramicznym oknom oraz odpowiedniemu usytuowaniu względem stron świata

- rozwiązania poprawiające KOMFORT i ERGONOMIĘ mieszkania – instalacja kominka, klimatyzacji, odkurzacza centralnego

- do lokali na piętrze przynależą dwa TARASY

- dla każdego z apartamentów przewidziany jest wydzielony OGRÓDEK o powierzchni 70-90m2

- jedno lub dwa miejsca postojowe

- ogrzewanie piecem kondensacyjnym gazowym, własne opomiarowanie wszystkich mediów

- KOMÓRKA pod schodami dla apartamentu typu B na piętrze

Inwestycja Osiedle Rainbow znajduje się na Prądniku Białym, ul. Piaskowa null (4.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Modern Living Development Sp. z o.o. Sp. K. .

Inwestycja Osiedle Rainbow została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rainbow nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Modern Living Development Sp. z o.o. Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Rainbow?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Rainbow mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Osiedle Rainbow znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaskowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Rainbow znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rainbow znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli w Krakowie w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Rainbow składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Auchan, w odległości 500 m znajduje się Galeria Bronowice.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rainbow w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Prądniku Białym

Oferty na Prądniku Białym

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: