Bandurskiego

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMIR INVEST

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lisia Aleja(1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Lisi Jar (1.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 133/m2
  Lisia Aleja
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 49
  Powierzchnia: 88 - 90 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Kasbud Development Sp. z o.o.
 • Bluszczowe Wille(2.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Zdziarska (13.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 4 924 brutto/m2
  Bluszczowe Wille
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 11
  Powierzchnia: 138 - 155 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  FB Antczak
 • Segmenty Marysieńki(2.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Królowej Marysieńki 32 (2.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 393/m2
  Segmenty Marysieńki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 135 - 150 m2
  Liczba pokoi: 4
  Leśne Segmenty

Opis Inwestycji

Kameralne 138-metrowe segmenty, które powstają w nowej inwestycji, składającej się z 4 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej.*BEZPIECZNA KAMERALNA ZABUDOWA ( 8 segmentów w inwestycji)* OSOBNA KUCHNIA (doświetlenie od strony wschodniej)*GARAŻ I MIEJSCE PARKINGOWE ZEWNĘTRZNE DO KAŻDEGO SEGMENTU*POMIESZCZENIE GOSPODARCZE (PRALNIA) Z DODATKOWYM WYJŚCIEM NA OGRÓDEK*OGRÓDEK ( własne , wydzielone działki na każdy budynek bliźniaczy )OD 53 DO 143 M2 w zależności od wybranego segmentu*DUŻE NIEUŻYTKOWE PODDASZE (schody FAKRO)*BUDYNKI ZAPROJEKTOWANE TAK, ABY WŁAŚCICIEL MÓGŁ DOSTOSOWAĆ WNĘTRZA DO SWOICH POTRZEB*PODWYŻSZONY STANDARD WYKOŃCZENIA, M.IN. :- ogrzewanie podłogowe na parterze- kominek w każdym segmencie- ciepły montaż okien (wyższy standard energetyczny budynków)- budynki na podwójnych ścianach( komfort związany z dobrą akustyką)- piec energooszczędny z 2 zasobnikami na ciepłą wodę- drzwi wejściowe i garażowe GERDA- okna PCV 3-szybowe DRUTEX z napowietrznikami- brama ocieplana z automatem*SUPER LOKALIZACJA- ul. BANDURSKIEGO(asfalt, chodniki, media miejskie- pełna infrastruktura )*DOBRA KOMUNIKACJAPowierzchnia użytkowa segmentu to 138 m2 ( w tym garaż 18m2)

Inwestycja Bandurskiego znajduje się w Markach, ul. Bandurskiego (0.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera MIR INVEST.

Inwestycja Bandurskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Bandurskiego pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 138 metrów kwadratowych w cenie od 567 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MIR INVEST przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 273 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Garaż w bryle budynku oraz miejsce postojowe zewnętrzne przed garażem.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Bandurskiego

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bandurskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Bandurskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chrobrego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bandurskiego znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna i Rehabilitacyjna Ortosensis nr 3/2014 w odległości 340 m, Szkoła Podstawowa Nr 1 w odległości 420 m, Ośrodek Szkoleń Zawodowych S.E.O.M. PRAKTYKA GRUP w odległości 590 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bandurskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bandurskiego w odległości 330 m znajduje się Orlik 2012, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.04.2018

Data aktualizacji: 11.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie