Osiedle Zamkowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Zamkowa, oferowane bezpośrednio przez

Miły Dom Sp. z o.o.

Gliwice, ul. Zamkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Zamkowa

4 zdjęcia

Osiedle Zamkowa
Osiedle Zamkowa
Osiedle Zamkowa
Osiedle Zamkowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 23 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Projekt zespołu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz przebudowy budynku gospodarczego na budynek mieszkalno-usługowy przy ulicy Zamkowej w Gliwicach - Łabędach.

Inwestycja Osiedle Zamkowa znajduje się w Gliwicach, ul. Zamkowa (6.7 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez Miły Dom Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Zamkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zamkowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Miły Dom Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Zamkowa?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zamkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 849 metrów od inwestycji Osiedle Zamkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice Łabędy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Zamkowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zamkowa znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 29 w odległości 567 m, szkoła w odległości 576 m, szkoła w odległości 640 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Zamkowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Przychodnia Medycyny Pracy przy Hucie Łabędy w odległości 892 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zamkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 657 m znajduje się Sklep Ogólno-Spozywczy, w odległości 666 m znajduje się Sklep ogólno-spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zamkowa w odległości 673 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 876 m znajduje się boisko / kort, w odległości 883 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: