Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Tęczowe

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Cicha, oferowane bezpośrednio przez

Mertis Investments Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański, ul. Cicha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle TęczoweOsiedle Tęczowe

5 zdjęć

Osiedle Tęczowe
Osiedle Tęczowe
Osiedle Tęczowe
Osiedle Tęczowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przez środek terenu pomiędzy szeregami przebiegać będzie droga dojazdowa i chodniki. Na terenie osiedla zaprojektowano elementy dekoracyjne małej architektury. Doskonała inwestycja dla ludzi ceniących sobie komfort mieszkania w pobliżu ciągu komunikacyjnego, a zarazem z dala od zgiełku miasta.

Inwestycja Osiedle Tęczowe znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ul. Cicha (1.1 km od Gdańska), sprzedaż prowadzi Mertis Investments Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Tęczowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 0 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Tęczowe nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Pruszcz Gdański to leżąca nad rzeką Radunią siedziba powiatu gdańskiego. Miasto liczy sobie ok. 27 000 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 16,5 km2. Zabudowa zasługuje tu na szczególną uwagę, ponieważ Pruszcz został nagrodzony za nowoczesne budownictwo mieszkaniowo-usługowe znajdujące się w centrum. Przemyślane odnowienie i ponowne zagospodarowanie zabytkowych nieruchomości nadało miastu wyjątkowego charakteru. W Pruszczu Gdańskim znajdują się szkoły wszystkich szczebli. Za zdrowie mieszkańców odpowiadają lekarze z 10 przychodni. Zadowalające jest zaplecze sportowe, na które składa się m.in. 6 boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw. Odpocząć można np. na deptaku w centrum miasta. Rozrywki zazna się tu w Centrum Kultury i Sportu. Miasto ma także własną orkiestrę. Na zakupy można wybrać się do Tesco lub Biedronki albo szeregu mniejszych sklepów branżowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Tęczowe?

Przez Pruszcz Gdański przebiega droga krajowa nr 91 oraz drogi wojewódzkie nr 226 i 227. Kursuje tu 8 linii komunikacji miejskiej, a dodatkowo miasto oferuje jedną bezpłatną linię autobusową. Dociera tu Szybka Kolej Trójmiejska. Na południe od Pruszcza biegnie obwodnica Trójmiasta, a fragment zachodniej granicy stanowi autostrada A1, która jest częścią europejskiej trasy E75. Położenie miasta daje mu dobre połączenie z Warszawą i Łodzią.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Tęczowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1640 metrów od inwestycji Osiedle Tęczowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pruszcz Gdański.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Tęczowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tęczowe znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 307 m, Przedszkole Bursztynek w odległości 316 m, przedszkole w odległości 325 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Tęczowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 429 m, Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w odległości 471 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 483 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Tęczowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 156 m znajduje się Biedronka, w odległości 200 m znajduje się Netto, w odległości 239 m znajduje się siłownia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tęczowe w odległości 367 m znajduje się boisko / kort, w odległości 417 m znajduje się boisko / kort, w odległości 457 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023