Osiedle Tęczowe

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Cicha, oferowane bezpośrednio przez Mertis Investments Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański, ul. Cicha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Osiedle Tęczowe

5 zdjęć

Osiedle Tęczowe
Osiedle Tęczowe
Osiedle Tęczowe
Osiedle Tęczowe

Opis Inwestycji

Przez środek terenu pomiędzy szeregami przebiegać będzie droga dojazdowa i chodniki. Na terenie osiedla zaprojektowano elementy dekoracyjne małej architektury. Doskonała inwestycja dla ludzi ceniących sobie komfort mieszkania w pobliżu ciągu komunikacyjnego, a zarazem z dala od zgiełku miasta.

Inwestycja Osiedle Tęczowe znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ul. Cicha (1.1 km od Gdańska), sprzedaż prowadzi Mertis Investments Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Tęczowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z undefined nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Tęczowe nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Pruszcz Gdański to leżąca nad rzeką Radunią siedziba powiatu gdańskiego. Miasto liczy sobie ok. 27 000 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 16,5 km2. Zabudowa zasługuje tu na szczególną uwagę, ponieważ Pruszcz został nagrodzony za nowoczesne budownictwo mieszkaniowo-usługowe znajdujące się w centrum. Przemyślane odnowienie i ponowne zagospodarowanie zabytkowych nieruchomości nadało miastu wyjątkowego charakteru. W Pruszczu Gdańskim znajdują się szkoły wszystkich szczebli. Za zdrowie mieszkańców odpowiadają lekarze z 10 przychodni. Zadowalające jest zaplecze sportowe, na które składa się m.in. 6 boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw. Odpocząć można np. na deptaku w centrum miasta. Rozrywki zazna się tu w Centrum Kultury i Sportu. Miasto ma także własną orkiestrę. Na zakupy można wybrać się do Tesco lub Biedronki albo szeregu mniejszych sklepów branżowych.

Komunikacja

Przez Pruszcz Gdański przebiega droga krajowa nr 91 oraz drogi wojewódzkie nr 226 i 227. Kursuje tu 8 linii komunikacji miejskiej, a dodatkowo miasto oferuje jedną bezpłatną linię autobusową. Dociera tu Szybka Kolej Trójmiejska. Na południe od Pruszcza biegnie obwodnica Trójmiasta, a fragment zachodniej granicy stanowi autostrada A1, która jest częścią europejskiej trasy E75. Położenie miasta daje mu dobre połączenie z Warszawą i Łodzią.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Tęczowe?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Tęczowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Tęczowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Kaszubskie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Tęczowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tęczowe znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE BURSZTYNEK w odległości 330 m, Niepubliczna Psychologiczno-Pedagogiczna Poradnia ,,Mały Król" w odległości 470 m, Niepubliczny Integracyjno-Terapeutyczny Punkt Przedszkolny ,,Lawendowy Król" w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Tęczowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 430 m, Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Tęczowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 210 m znajduje się Tesco, w odległości 310 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tęczowe w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.12.2017
Data aktualizacji: 01.05.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: