Apartamenty Skowronie

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Wiktora Brossa, oferowane bezpośrednio przez

MEG Developments Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, ul. Wiktora Brossa 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 154 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Skowronie

6 zdjęć

Apartamenty Skowronie
Apartamenty Skowronie
Apartamenty Skowronie
Apartamenty Skowronie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 285 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (101 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Apartament Skowronie to nowa, rodzinna inwestycja na Wrocławskich Krzykach.

Parter budynku to część mieszkalna z przynależnymi ogródkami i tarasami. Jak również w pełni funkcjonalne lokale usługowe dostępne od ul. Brossa.

Mieszkania na piętrach zlokalizowane są wokół wewnętrznych zadaszonych dziedzińców, doświetlonych naturalnym światłem dziennym, nadającym częścią atrialnym przestrzeni i oddechu.

Na trzecim piętrze w klatce 1a znajdują się mieszkania dwupoziomowe, a w klatce 1b i 1c mieszkania z antresolami. Dzięki wewnętrznym atriom, zieleń będzie towarzyszyć mieszkańcom przez cały rok, nadając częścią wspólnym parkowego charakteru, niezależnie od aury na zewnątrz.

Apartamenty Skowronie to nie tylko część mieszkalna. To również przestronny, podziemny parking dla maksymalnego komfortu użytkowania.

Inwestycja Apartamenty Skowronie znajduje się w Krzykach, ul. Wiktora Brossa 1 (3.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez MEG Developments Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Skowronie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Skowronie nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli MEG Developments Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja przy Parku Skowronim nieopodal Parku Południowego i Aquaparku, to idealne miejsce rekreacyjno- wypoczynkowe. W sąsiedztwie ścieżki rowerowe, lodowisko, liczne sklepy oraz doskonała komunikacja z centrum miasta - to atuty tej lokalizacji.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Skowronie?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Skowronie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1370 metrów od inwestycji Apartamenty Skowronie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Wojszyce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Skowronie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Skowronie znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek Klub Maluszka Tęcza w odległości 50 m, Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN w odległości 70 m, Integracyjny Punkt Przedszkolny "Puchatkowa Załoga" w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Skowronie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Marcin Bazała w odległości 240 m, Joanna Gorzawska-Bazała w odległości 250 m, eMKaMED w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Skowronie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Biedronka, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Skowronie w odległości 340 m znajduje się boisko / kort, w odległości 410 m znajduje się boisko / kort, w odległości 490 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 17.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: