MD Investments logo

MD Investments

mazowieckie, Rynek 12
O nas
Kontakt

Informacje o nas

O FIRMIE

MD Investments jest firmą specjalizującą się w budowie wysokiej jakości mieszkań, domów i obiektów usługowych w ośrodkach usytuowanych w środkowo-wschodniej Polsce. Przy realizacji naszych inwestycji szczególną wagę przywiązujemy do architektury i wysokiej jakości używanych materiałów. Głównym założeniem naszych inwestycji jest ich funkcjonalność, lokalizacja, a także ponadczasowość rozwiązań architektonicznych zarówno samych lokali, budynku jak i jego otoczenia.

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy ośmioletnie doświadczanie i wiedzę związaną z realizowanymi i obsługiwanymi inwestycjami na rynku deweloperskim i budowlanym. Przez wszystkie te lata mieliśmy możliwość realizacji i uczestnictwa w całym procesie inwestycyjnym mniejszych i większych projektów deweloperskich, począwszy od przygotowywania koncepcji inwestycyjnych, a skończywszy na komercjalizacji i związywaniu wspólnoty mieszkaniowej. Dzięki tej wiedzy i doświadczeniu wiemy, które rozwiązania i jakie technologie się sprawdziły, a które nie spełniły oczekiwań zarówno inwestorów jak i późniejszych Klientów.

MISJA

Nasze działania inwestycyjne zawierają się w misji firmy, która brzmi ,,Tworzymy komfort w małym mieście”. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie tylko mieszkańcy dużych miejscowości mogą liczyć na zróżnicowaną ofertę zarówno pod kątem ceny jak i standardu. Chcemy to zmienić przenosząc naszą wiedzę i doświadczenie na grunt lokalny i zaoferować mieszkańcom mniejszych miejscowości mieszkania z rynku pierwotnego (nowe budownictwo) o odpowiednio wysokim standardzie wykonania w atrakcyjnych cenach dopasowanych do lokalnych potrzeb i możliwości.

DLA KOGO?

Budujemy przede wszystkim dla ludzi, dla których zakup nieruchomości jest ciągle najważniejszą życiową decyzją i chcielibyśmy aby dobrze zainwestowali swoje pieniądze. Dlatego także oprócz standardu, dobrych materiałów i przemyślanych koncepcji oferujemy dodatkowo wsparcie w postaci doradztwa kredytowego. Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na specjalną ofertę kredytową, przygotowaną przez przedstawicieli banków, z którymi nasza firma współpracuje.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

MD Investments logo
MD Investments
mazowieckie, Rynek 12
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: