Apartamenty Nad Stawami II

3 zdjęcia

Apartamenty Nad Stawami II
Apartamenty Nad Stawami II
Apartamenty Nad Stawami II

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nad Stawami II dostępna jest 1 oferta

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (1)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (15 miejsc): miejsca ogólnodostępne, nie do zakupu.
  • miejsca postojowe podziemne (71 miejsc): zakup nieobowiązkowy; miejsca pojedyncze 30 tyś., miejsca rodzinne 50 tyś.; można kupić więcej niż jedno miejsce.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.

Powierzchnie lokali użytkowych:

116 m².

Ceny lokali użytkowych:

  • kształtują się na poziomie 833 688 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 200 zł/m².

Opis płatności:

pierwsza płatność następuje po podpisaniu um. rezerwacyjnej (10 tyś ) na poczet mieszkania (2 tyś) na poczet boxu i 2 tyś na poczet m. parkingowego płatne w przeciągu 5 dni od podpisania umowy. reszta płatności rozłożona na 6 części. harmonogram powiązany z postępami prac na budowie..

Warunki rezerwacji:

podpisanie umowy rezerwacyjnej i zapłacenie w przeciągu 5 dni opłaty rezerwacyjnej..

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Odpowiadając na potrzeby rynku zdecydowaliśmy się wprowadzić do sprzedaży drugi etap naszej inwestycji. Wyróżnia się on tymi samymi atutami, które zyskały uznanie klientów w etapie pierwszym.

W dwóch czterokondygnacyjnych apartamentowcach znajdzie się łącznie 134 lokali (od jednego do trzypokojowych) o zróżnicowanych metrażach od 32 m2 do ponad 122 m2 i funkcjonalnych układach przestrzennych. Będzie je można dodatkowo modyfikować, ponieważ ścianki działowe nadawać się będą do demontażu.

Na parterze zaprojektowano 9 lokali usługowych, które mają na celu uatrakcyjnić i polepszyć komfort życia mieszkańców. Przed budynkiem wzdłuż ulicy Lesznowskiej zaplanowaliśmy15 ogólnodostępnych miejsc postojowych.

Na kondygnacji -1 znajdować się będzie parking podziemny z miejscami pojedynczymi i rodzinnymi. Zaprojektowane są tam również boxy o powierzchniach od 2 do 9 m2.

Naszym klientom oferujemy, jak zawsze, bogate możliwości wyboru. W ofercie będą mieszkania z salonem i aneksem kuchennym lub z wydzieloną kuchnią, każde z jednym lub dwoma balkonami. Atrakcyjną nowością będzie to, iż lokale na ostatnim 3 piętrze będą posiadały antresolę, którą będzie można zaaranżować w zależności od potrzeb. Mieszkańcy lokali parterowych będą mogli zażywać relaksu we własnych ogródkach.

Inwestycja Apartamenty Nad Stawami II znajduje się w Błoniu, ul. Lesznowska 11 (16.1 km od Warszawy), jest realizowana przez Mazdom Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nad Stawami II w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 116 metrów kwadratowych, w cenie od 7 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli Mazdom Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Mieszkańcy osiedla będą mogli skorzystać z wielu udogodnień i atrakcji, jakie oferuje bliższa i dalsza okolica. W pobliżu znajdują się stawy miejskie ,,Glinianki” z plażą i boiskiem do siatkówki, które zachęca do aktywności fizycznej i czynnego odpoczynku na łonie natury. W odległości 500 m znajduje się sklep spożywczy, zaś w odległości 1,4 km dwujęzyczna szkoła podstawowa i przedszkole. Dzięki autostradzie A-2 dojazd do Warszawy zajmuje tylko 20 min., zaś dojazd pociągiem – ok. 30 min. Atrakcją Błonia jest specjalnie zaprojektowany park miejski “Bajka”, zaspokajający potrzeby mieszkańców w różnym wieku w zakresie sportu i rekreacji. W pobliżu znajdują się też Park Rozrywki Julinek (13 min. samochodem), Puszcza Kampinoska (15 min.) i Żelazowa Wola (25 min.). Najbliższe galerie handlowe to Nowa Stacja w Pruszkowie (20 min.) i Wola Park (30 min.). Dojazd do lotniska Chopina zajmuje 30 min., zaś do Modlina 35 min.

Błonie to miasto znajdujące się w granicach województwa mazowieckiego, położone w powiecie warszawskim zachodnim. Na terenie miasta znajduje się Specjalna Strefa Przemysłowa Pass. Znajdują się tam liczne hale magazynowe, między innymi: ProLogis, Panattoni, FM Logistic i Metropol Group. Atutem miasta jest znajdujący się w pobliżu Kampinoski Park Narodowy - idealne miejsce do wypoczynku oraz rekreacji na świeżym powietrzu.

Komunikacja

Miejscowość zlokalizowana jest w odległości zaledwie 18 kilometrów od od Warszawy. Przebiegają przez nią: droga krajowa 92 oraz DW 579 i DW 720.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Nad Stawami II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Nad Stawami II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Apartamenty Nad Stawami II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Błonie Olymp.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Nad Stawami II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nad Stawami II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia Akolada w Błoniu w odległości 500 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nad Stawami II w odległości 160 m znajduje się Olimp, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.06.2021
Data aktualizacji: 08.12.2022

Oferty w Błoniu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: