Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Świtezianki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Świtezianki, oferowane bezpośrednio przez

Matexi Polska Sp. z o.o.

Kraków, Grzegórzki, ul. Świtezianki 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 528 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ŚwiteziankiŚwitezianki

4 zdjęcia

Świtezianki
Świtezianki
Świtezianki
Świtezianki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Odważny architektonicznie projekt - Świtezianki, to 5-piętrowy budynek przy ulicy Świtezianki, tuż przy Alei Pokoju, wpisany w trójkątną działkę kończącą się Prądnikiem - niewielkim potokiem, który chwilę później wpada do Wisły. W budynku zaplanowaliśmy 70 mieszkań, głównie 2- i 3- pokojowych o metrażach od 31 do 81 m2.

Mieszkańcy Świtezianki do dyspozycji będą mieli garaż podziemny, miejsca postojowe przed inwestycją, a także stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych i miejsca postojowe dla niepełnosprawnych. Amatorzy dwóch kółek będą mieli do dyspozycji zadaszone stanowiska dla rowerów.

Urządź sobie życie tak, byś miał dużo czasu dla siebie.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą „podłączyć się do miasta”.

Inwestycja Świtezianki znajduje się na Grzegórzkach, ul. Świtezianki 2 (2.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Matexi Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Świtezianki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Świtezianki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Matexi Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji doskonale odpowiada na potrzeby tych, którym zależy na różnorodnej komunikacji pozwalającej dotrzeć w każdą część Krakowa. Bliskość Alei Pokoju to dostęp do szybkiej linii tramwajowej, dwupasmowej jezdni, przystanku autobusowego, a także wygodnej ścieżki rowerowej.

Przekraczając Prądnik szybko znaleźć się można na zakupach w centrum Plaza, czy Decathlonie. Jednocześnie ze Świtezianki w 10 min. dojść można do Parku Lotników czy Bulwarów Na Dąbiu.

Rowerzyści mieszkający przy Świtezianki będą mogli spod domu ruszyć zarówno w stronę Ronda Grzegórzeckiego, wzdłuż bulwarów wiślanych w stronę Wawelu, jak i na spokojną wycieczkę aż do Lasu Mogilskiego.

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Świtezianki?

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Świtezianki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Świtezianki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dąbie 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Świtezianki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Świtezianki znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Samorządowy Nr 19 w odległości 115 m, Szkoła Podstawowa numer 18 imienia świętej Anny w odległości 187 m, Szkoła Podstawowa nr 39 im. Bartosza Głowackiego w odległości 189 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Świtezianki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Cogito Ergo Move w odległości 732 m, Klinika Miracki w odległości 742 m, Centrum Medicover - Fabryczna w odległości 748 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Świtezianki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 43 m znajduje się Żabka, w odległości 413 m znajduje się Podwawelskie, w odległości 416 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Świtezianki w odległości 196 m znajduje się boisko / kort, w odległości 201 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 214 m znajduje się Klub Sportowy "Dąbski".

Data publikacji: 02.11.2020
Data aktualizacji: 06.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023