Słodowiec Park

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMatexi Polska Sp. Z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Aleja Słowiańska(0.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, Al. Słowiańska 25 (6 km od centrum Warszawy)
  Aleja Słowiańska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 71 - 79 m2
  Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa
 • Apartamenty Podleśna(1.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Podleśna (6.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 578 netto/m2
  Apartamenty Podleśna
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 101 m2
  Elmis Dewelopment Sp. z o.o.
 • Żoliborz Artystyczny(1.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Powązkowska 7 (4.3 km od centrum Warszawy)
  Żoliborz Artystyczny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 38 - 140 m2
  Dla inwestora 1 oferta
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Słodowiec Park to inwestycja firmy Matexi – wiarygodnego dewelopera z 70-letnim doświadczeniem na rynku. Budynek usytuowany jest u zbiegu ulic Magiera i Duracza, zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra Słodowiec. Liczne sklepy i punkty usługowe gwarantują wygodę mieszkańcom, zaś pobliskie parki – Olszyna i Herberta – dodają miejscu uroku i umożliwiają aktywny odpoczynek pośród zieleni.Słodowiec Park znajduje się na Żoliborzu, ul. Duracza / Magiera (6 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana: tramwaje od ul. Broniewskiego, 800m do Metra Słodowiec.Inwestycja została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań, w inwestycji znajdują się także lokale usługowe zlokalizowane na parterze oraz lokale biurowe na I piętrze. Budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne. Obsługiwany jest przez dwa niezależne wejścia ograniczone systemem kontroli dostępu, na parterze budynku w holu głównym znajduje się pomieszczenie dla ochrony. Teren wokół budynku urządzony jest zielenią.Aktualnie w inwestycji Słodowiec Park pozostały na sprzedaż lokale biurowe o powierzchni od 42,61m2 do 131, 93m2. Istnieje możliwość połączenia lokali.

Inwestycja Słodowiec Park znajduje się na Słodowcu, ul. Duracza / Magiera (6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Matexi Polska Sp. Z o.o..

Inwestycja Słodowiec Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Słodowiec Park pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Matexi Polska Sp. Z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, TV kablowa, internet, monitoring, plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Słodowiec Park

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słodowiec Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Słodowiec Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Romaszewskiego 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słodowiec Park znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych EXPERTUS w odległości 240 m, Szkoła Policealna EXPERTUS w odległości 240 m, Zespół Szkół Nr 10 im. Stanisława Staszica w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słodowiec Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Żeromskiego w odległości 450 m, Pracownia tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słodowiec Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Lubaszka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słodowiec Park w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie