Bielany Residence

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Sokratesa, oferowane bezpośrednio przez Marvipol Development

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Sokratesa 9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Bielany Residence

5 zdjęć

Bielany Residence
Bielany Residence
Bielany Residence
Bielany Residence

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Lokal handlowy położony na parterze nowego budynku wielorodzinnego przy ul. Sokratesa 9 na warszawskich Bielanach. Idealna lokalizacja, położenie w niewielkim oddaleniu od transportu publicznego (Metro, tramwaj, autobus) jak i sieć dróg jest atutem inwestycji i umożliwia dogodny dojazd do innych dzielnic miasta.

Miejsce atrakcyjne do prowadzenia działalności o charakterze usługowym, handlowym, biurowym i gastronomicznym.

Lokal o pow. 90,56 m2 znajduje się na pierwszej kondygnacji, poziom 0. W cenie 2 miejsca rodzinne.

Istnieje opcja najmu - 75 zł/netto za m2.

Inwestycja Bielany Residence znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Sokratesa 9 (8.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Marvipol Development.

Inwestycja Bielany Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Bielany Residence nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Marvipol Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 329 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa, szkieletowa.

Dach

Płaski, pokrycie - izolacja przeciwwodna zabezpieczona żwirem, odwodnienie – system grawitacyjny, obróbki blacharskie.

Elewacja

Tynk mineralny, balustrady balkonowe stalowe malowane proszkowo częściowo z wypełnieniem szklanym i w układzie mieszanym pełne i ażurowe, obróbki blacharskie balkonów, parapetów zewnętrznych tarasów.

Stolarka okienna

Okna drewniane, rozwieralne, kwatery stałe wg projektu, malowane transparentnie, nawietrzaki okienne zgodnie z projektem, w każdym pomieszczeniu jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkania antywłamaniowe klasy C o podwyższonej wysokości, płytowe, portal drewniany wg projektu wnętrz.

Balkony

Balkony/tarasy/loggie: płytki gresowe, greting deski kompozytowe, balustrady zewnętrzne o konstrukcji stalowej, zabezpieczone antykorozyjnie malowane proszkowo, wypełnienie szklane lub ażurowe, ścianki oddzielające na konstrukcji stalowej malowanej proszkowo, wypełnienie nieprzezierne.*

Posadzka

Wylewki cementowe zacierane mechanicznie.

Ściany

Tynk gipsowy, malowanie jednokrotne.

Sufity

Tynk gipsowy, kategoria 3, mechanicznie nakładany, jednokrotnie malowane na biało.

Parapety zewnętrzne

Obróbki blacharskie parapetów zewnętrznych.

Parapety wewnętrzne

Parapety kamienne lub konglomerat.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja wideo domofonowa, dzwonkowa, instalacja telewizyjna, telefoniczna, orurowanie umożliwiające podłączenie internetu.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Wentylacja wyciągowa mechaniczna, w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Instalacja kanalizacji – piony kanalizacyjne*. Instalacja wodna - podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (np.: pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna/natrysk). Instalacja elektryczna - oświetlenie i gniazda wtykowe 230V, zasilanie pralki.

Wyposażenie kuchni

Instalacja kanalizacji - podejścia instalacyjne do zamontowania urządzeń (zlewozmywak, zmywarka)*, niezabudowane*. Instalacja wodna - podejścia instalacyjne do zamontowania urządzeń (zlewozmywak, kuchnia elektryczna, lodówka, zmywarka)*, niezabudowane*. Instalacja elektryczna - oświetlenie i gniazda wtykowe 230V, zasilanie zmywarki, obwód siłowy 400V dla kuchni elektrycznej, wypust okapu kuchennego.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bielany Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bielany Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Bielany Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tołstoja 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bielany Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bielany Residence znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 409 " KRÓLESTWO MACIUSIA I" w odległości 330 m, Zespół Szkół nr 49 w odległości 330 m, LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bielany Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Fresh Market, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bielany Residence w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 25.01.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: