Łukaszewicza 37

Pod wynajem

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMartin Group Sp. z o.o.

Ceny od: 6 667 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Łukaszewicza 37 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
H-U
51,67 m²
-
344 467 zł6 667 zł/m²

Opis Inwestycji

Przystępując do realizacji inwestycji przy ul. Łukaszewicza 37 w Poznaniu, już na etapie zakupu gruntu myśleliśmy o tym, co ważne, albo najważniejsze, dla sprawnego i wygodnego funkcjonowania na co dzień tj. lokalizacji.Nieruchomość, położona na obszarze rewitalizacji poznańskiego Łazarza, zapewnia bliskąi łatwą do pokonania odległość do ścisłego centrum miasta Poznania, świetne połączenie z każdą inną częścią miasta (również za pomocą środków komunikacji publicznej) i całą niezbędną infrastrukturę w zasięgu kilku kroków (sklepy, szkoły, przedszkola, tereny zielone, centra handlowe). Z pewnością wygodnie będzie rodzinomz dziećmi czy osobom studiującym i pracującym w mieście. Jednakże bezproblemowy wylot ul. Głogowską do autostrady A2, bliska odległość Dworca PKP oraz położenie po tej stronie miasta gdzie znajduje się Port Lotniczy Ławica, to ważny argument dla osób, które dużo czasu spędzają w podróży.Sama bryła budynku jest zwarta, regularna, spokojna, architektonicznie nawiązująca do istniejącej, sąsiedniej zabudowy, wykonana z wysokiej jakości materiałów budowlanych, zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół.O kameralności inwestycji stanowi to, że zaplanowaliśmy tutaj tylko 14 lokali mieszkalnych oraz 1 lokal usługowo-handlowy.Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych, wyposażony jest w windę a do mieszkań przynależą balkony, tarasy lub ogródki.Na kondygnacji podziemnej zlokalizowano miejsca postojowe.Lokale mieszkalne charakteryzują się bardzo starannie zaprojektowanymi rozkładami, niezwykłą funkcjonalnością, dobrym doświetleniem światłem naturalnym oraz oryginalnością, co daje liczne możliwości ciekawej aranżacji wnętrza i sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta.W budynku zlokalizowane są:- 3 mieszkania 1 pokojowe o pow. 32m2,- 6 mieszkań 2 pokojowych o pow. od 45m2 do 57m2,- 3 mieszkania 3 pokojowe o pow. 64m2,- 1 mieszkanie 4 pokojowe o pow. 79m2,- 1 mieszkanie 5 pokojowe o pow. 121,20 m2Teren wokół budynku zagospodarowany zostanie poprzez wyłożenie kostki betonowej, wydzielenie ogródków oraz obsadzenie zielenią.Budowa została już rozpoczęta a termin oddania do użytkowania został ustalony na II kwartał 2020r.Zapraszamy do kontaktu.

Inwestycja Łukaszewicza 37 znajduje się na Łazarzu, ul. Łukaszewicza 37 (2.3 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Martin Group Sp. z o.o..

Inwestycja Łukaszewicza 37 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Łukaszewicza 37 pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 52 metrów kwadratowych w cenie od 6 667 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Martin Group Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 30 000 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 52 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się na poziomie 344 467 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 667 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Łukaszewicza 37 znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Łukaszewicza 37

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 900 metrów od inwestycji Łukaszewicza 37 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Krauthofera (1:KRAU91).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Łukaszewicza 37 znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 48 w odległości 100m, Gimnazjum nr 51 w odległości 200m, Przedszkole nr 44 w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się KOLEJOWA MEDYCYNA PRACY PKP S.A., w odległości 450 m znajduje się APTEKA DYŻURNA, w odległości 500 m znajduje się APTEKA ŚW. ŁAZARZA. LEKI GOTOWE, RECEPTUROWE, KOSMETYKI.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Restauracja Steak & Grill, w odległości 450 m znajduje się Bank Zachodni WBK, w odległości 450 m znajduje się PKO BP.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Poznański Klub Działalności Podwodnej, w odległości 500 m znajduje się Furious Goats, w odległości 650 m znajduje się M-TENIS. TRENER TENISA. TARCZYŃSKI M..

Data publikacji: 26.11.2018

Data aktualizacji: 05.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie