Martin Group Sp. z o.o. logo

Martin Group Sp. z o.o.

Swarzędz, ul. Wrzesińska 71
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma MARTIN powstała 1 kwietnia 1997 roku i do dziś stworzyła już dla Państwa kilka osiedli w Gruszczynie niedaleko Poznania. Obecnie jesteśmy na ukończeniu budynku wielomieszkaniwego położonego w Poznaniu przy ul. Źródlanej 15 oraz prowadzimy budowę budynku wielomieszkaniowego przy ul. Łukaszewicza 37.

Chcemy zagwarantować obsługę dostosowaną do Państwa potrzeb i profesjonalnie pomóc zrealizować marzenie o własnym domu czy mieszkaniu. Otaczając się wykonawcami i dostawcami

z długoletnim doświadczeniem chcemy tworzyć dla Państwa najwspanialsze budynki z materiałów najwyższej jakości i zgodnie z najnowszymi technologiami wykonania, które sprawią, że domy czy mieszkania będą ekonomiczne, czyli tanie w utrzymaniu, a ponadto zdrowe i bezpieczne.

Ze względu ,że każdy z nas ma prawo do piękna i chciałby mieszkać w ładnym otoczeniu, bardzo dużo czasu poświęcamy na projektowanie i opracowanie wizualne osiedli.

Mamy nadzieję, że zaufacie Państwo naszej firmie i zostaniecie jednym z naszych zadowolonych klientów.

Kontakt

Martin Group Sp. z o.o. logo
Martin Group Sp. z o.o.
Swarzędz, ul. Wrzesińska 71
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: