Osiedle Sportowa III

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMakbud S.C.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

SPORTOWA III - TO MOŻE BYĆ TWÓJ SEGMENT.Sportowa III to kameralne osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej,położone przy ul.St.Staszica w Grodzisku Mazowieckim.Inwestycja ta jest idealny miejscem dla osób,które cenią bezpieczeństwo i ciszę jaką daje mieszkanie w tej okolicy .Dodatkowym atutem jest niska zabudowa jednorodzinna wokół.Doskonała lokalizacja zapewnia mieszkańcom wygodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury. W pobliżu punkty usługowe,handlowe,sportowo-rozrywkowe,szkoły,przedszkola,basen,targowisko miejskie.Inwestycja położona jest w odległości 10 minut spacerem od stacji kolei i kolejki WKD.Autostrada A2 zapewnia dobrą komunikację z Warszawą.STANDARD, FUNKCJONALNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWOOsiedle Sportowa III tworzy 14 domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej,położonych na ogrodzonym terenie z bramą wjazdową otwieraną automatycznie.Segmenty które oddajemy do Państwa dyspozycji zachowują funkcjonalny podział na strefę dzienną i wypoczynkową,umożliwiając domownikom na wygodne i niezależne funkcjonowanie,a ponadto wszystkie lokale wyposażone są w ogródki,tarasy, balkony oraz mają zapewnione miejsce postojowe na samochód.SEGMENT W CENIE MIESZKANIABezczynszowy charakter i przystępna cena inwestycji sprawiają ,że osiedle Sportowa III to dobra propozycja dla osób szukających domku w cenie mieszkania . Dostępność wszystkich mediów miejskich rozliczanych według indywidualnego zużycia mieszkańców to kolejny atut naszych inwestycji.Na osiedlu Sportowa III mają Państwo do dyspozycji segmenty o zróżnicowanej powierzchni od 82 m2 do 100m2. Ukończenie inwestycji odbędzie się w III kwartale 2015r.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Inwestycja Osiedle Sportowa III znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Sportowa (19 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Makbud S.C..

Inwestycja Osiedle Sportowa III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sportowa III pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Makbud S.C. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 14 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Sportowa III

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone na Równinie Łowicko-Błońskiej, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. W zachodniej części miasta przepływa rzeka Mrowna. Powierzchnia miasta zajmuje 13,19 km i zamieszkuje ją ok. 31 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta znajduje się Centrum Kultury Gminy Grodzisk, Mediateka oraz Studio Tańca. W Grodzisku oraz jego okolicy funkcjonuje kilka klubów sportowych, m.in: Grodziski Klub Żeglarski „Czysty Wiatr”, Grodziski Klub Sportowy „Sparta”, czy klub piłkarski LKS Chlebnia. Grodzisk Mazowiecki otoczony jest licznymi terenami zielonymi, nieopodal znajduje się kilka stawów, parków oraz jezioro Kniaziówka.

Komunikacja

Niedaleko miasta znajduje się autostrada A2, przebiegająca od granicy z Niemcami w Świecku przez Poznań, Konin i Warszawę. Występują także dwie drogi wojewódzkie:nr 719 biegnie przez Warszawę, Pruszków i Żyrardów, nr 579 przebiega na trasie Kazuń Polski - Radziejowice. Występuje tu również komunikacja autobusowa. PKP Grodzisk Mazowiecki obsługuje jedenaście miejskich linii oraz połączenia międzymiastowe (także z Warszawą). Z Grodziska kursuje też autobus do Centrum Handlowego Janki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sportowa III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Sportowa III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Daleka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sportowa III znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Smyk w odległości 90 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 im. Szarych Szeregów w odległości 290 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Grodzisku Maz. w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Sportowa III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni imienia Jana Pawła II w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sportowa III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Delikatesy u Darka, w odległości 420 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sportowa III w odległości 190 m znajduje się GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki, w odległości 210 m znajduje się Boisko treningowe, w odległości 220 m znajduje się Korty tenisowe.

Data publikacji: 18.05.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie